Jūs pasirinkote

Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
50473 €
41509 €
60440 €

DELL KompiuteriaiTipTop.lt gali pasiūlyti pilną Dell kompiuterių asortimentą, kuriame galima rasti nešiojamų bei stacionarių kompiuterių, taip pat planšetinių kompiuterių, kurie visiškai patenkins net ir išrankiausio vartotojo poreikius.

Kompanija Dell savo nešiojamus kompiuterius išskiria į šias kategorijas: kasdieniai nešiojami kompiuteriai (Inspiron serija bei kai kurie XPS modeliai), ultrabook tipo nešiojami kompiuteriai (Inspiron ir XPS serijos atstovai), Multimedia ir pramogoms skirti sprendimai (Inspiron, XPS ir kai kurie Alienware nešiojami kompiuteriai), žaidimams skirti laptopai (Alienware serija), verslo klasės nešiojami kompiuteriai (aukštesnės klasės ir brangesni Latitude bei žemesnės klasės ir pigesni Vostro), o taip pat didelio produktyvumo nešiojamos darbo stotys (Precision serija).

Kasdienių nešiojamų kompiuterių grupę, kaip jau galima suprasti iš pavadinimo, sudaro modeliais kasdienėms užduotims atlikti (naršymas Internete, filmų žiūrėjimas, muzikos klausymasis, retkarčiais darbas su biuro programomis). Šios kategorijos modeliai turi 13.3” – 17.3“ ekranus, Intel Core arba AMD hibridinius procesorius, dažniausiai procesoriai turi integruotą grafiką. Ultrabook tipo Dell nešiojami kompiuteriai pasižymi iki 21 mm storio korpusai, Intel Core procesoriai, ploni korpusai, SSD tipo kietieji diskai, atspariais vibracijai ir smūgiams, ilgu baterijos darbo laiku.

Multimedia užduotims ir pramogoms skirti Dell kompiuteriai turi ne tik galingus Intel Core procesorius (Core i5, Core i7), tačiau ir vaizdo plokštės kurios yra diskretinės, papildo integruotus į procesorius grafinius adapterius, taip pat neblogą garso posistemę. Dell Alienware nešiojamų kompiuterių serija visų pirma skirta žaidimų gerbėjams, kadangi siūlo bekompromisį galios ir galimybių derinį. Dell nešiojami kompiuteriai Vostro ir Latitude pirmiausia skirti verslo vartotojams. Galiausiai Dell Precision nešiojami kompiuteriai yra tikros mobilios darbo stotys. Juose naudojami galingi procesoriai (dažniausiai keturių branduolių), profesionalams skirtos vaizdo plokštės AAMD FirePro arba nVidia Quadro.

Planšetinių kompiuterių asortimente galima rasti kompanijos DELL pasiūlymų, kurie dažniausiai priklauso Latitude šeimos atstovams ir skirti verslo atstovams. DELL planšetiniai kompiuteriai naudoja operacine sistema – Microsoft Windows, tuo tarpu aparatinės dalies pagrindą sudaro Intel procesoriai su x86 architektūra. Visa tai leidžia pasinaudoti visomis Windows programomis, kurios įprastos verslo segmente iki pat šios dienos. Taip pat galima sutikti ir DELL planšetinių kompiuterių, kurie priklauso hibridinių planšetinių kompiuterių kategorijai. Pastarieji skiriasi nuo paprastų DELL planšetinių kompiuterių tuo, kad turi fizinę klaviatūrą – paprastai ji yra prieinama kaip papildomas priedas, jungiamas kaip Docking-station.

Dell stacionarūs kompiuteriai savo kategorijomis praktiškai atkartoja nešiojamų kompiuterių suskirstymą. Kasdieniai stacionarūs kompiuteriai – tai Inspiron serija bei kai kurie XPS modeliai, multimedia ir pramogoms skirti sprendimai - tai Inspiron, XPS ir kai kurie Alienware stacionarūs kompiuteriai, žaidimams skirta išskirtinai Alienware serija, smulkiajam verslui dedikuoti DELL Vostro stacionarūs kompiuteriai, tuo tarpu DELL Precision serijos modeliai - didelio produktyvumo stacionarios darbo stotys, kurios gali pasigirti galingais procesoriais ir AMD FirePro arba nVidia Quadro vaizdo plokštėmis, skirtomis darbui su 3D grafika, projektavimo, dizaino reikmėms ir t.t.