Jūs pasirinkote

Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
19568 €
46386 €
44676 €
52626 €
48752 €
7974 €
67261 €
18512 €
9852 €
14578 €
27651 €

LENOVO KompiuteriaiTipTop.lt gali pasiūlyti pilną gamą kompanijos Lenovo nešiojami, stacionaūs ir planšetiniai kompiuteriai, kurie gali patenkinti tiek paprastų vartotojų, tiek ir verslo segmento atstovų poreikius.

Kompanija Lenovo išskiria šias nešiojamų kompiuterių kategorijas: kasdieniai nešiojami kompiuteriai (biudžetiniai modeliai IdeaPad G series), ultrabook tipo nešiojami kompiuteriai (IdeaPad U Series ir ThinkPad X Series), multimedia ir pramogoms skirti sprendimai (IdeaPad Z Series), didelės galios nešiojami kompiuteriai (IdeaPad Y Series), kurie puikiai tinka ir žaidimams, verslo klasės nešiojami kompiuteriai (ThinkPad T, X, W Series), taip pat galima sutikti ir 3D funkcionalumą turinčių variantų.

Kasdienių Lenovo IdeaPad G series nešiojamų kompiuterių grupę sudaro modeliais kasdienėms užduotims atlikti (naršymas Internete, filmų žiūrėjimas, muzikos klausymasis, retkarčiais darbas su biuro programomis). Ultrabook tipo Lenovo IdeaPad U Series ir ThinkPad X Series nešiojami kompiuteriai pasižymi iki 21 mm storio korpusu, yra lengvi, turi Intel Core procesorius, pasižymi ilgu baterijos darbo laiku, ypač greiti ir patikimi SSD tipo kietieji diskai, kurie yra atsparūs vibracijai ir smūgiams. Multimedia užduotims ir pramogoms skirti Lenovo IdeaPad Z Series nešiojami kompiuteriai turi ne tik galingus Intel Core procesorius (Core i5, Core i7), tačiau ir diskretinės vaizdo plokštės.

Galingų Lenovo IdeaPad Y Series nešiojamų kompiuterių serija puikiai tinka žaidimų gerbėjams, kadangi siūlo bekompromisį galios ir galimybių derinį. Čia naudojami galingiausi mobilūs procesoriai (, vidutinės bei aukščiausios klasės nVidia GeForce ir AMD Radeon vaizdo plokštės. Galiausiai Lenovo nešiojami kompiuteriai ThinkPad pirmiausia skirti verslo vartotojams. Čia akcentuojamas patikimumas ir stabilumas, taip pat vartotojo duomenų saugumas. ThinkPad korpusai paprastai būna padaryti ir specialių metalo lydinių, kurie apsaugo nuo atsitiktinių smūgių, kritimų ir panašių nepalankių išorės poveikių.

Lenovo stacionarūs kompiuteriai kuriuos galima suskirstyti į All-in-One kompiuterius – monoblokus (sprendimai „viskas viename“, tarp kurių galima paminėti A, B ir C Series produktus, apjungiančius monitorių su kitais sisteminiais komponentais), kompaktiškus Lenovo kompiuterius, kurie skirti elementariems darbams atlikti - naršymas Internete, filmų žiūrėjimas, muzikos klausymasis, darbas su biuro programomis (modeliai IdeaCentre ir ThinkCentre stacionarūs kompiuteriai), taip pat verslo segmentui dedikuotus stalinius kompiuterius, kurių funkcionalumas gali skirtis, priklausomai nuo norimų atlikti užduočių (Lenovo ThinkCentre modeliai).

Galingiausi Lenovo kompiuteriai gali pasigirti ir profesionalia grafika iš AMD FirePro ir nVidia Quadro diskretiniai adapteriai, serveriniai procesoriai, kurie skirti darbui su profesionaliomis programomis (3D grafika, projektavimas, dizainas ir kitos sritys, kuriose reikalingas maksimalus produktyvumas). Čia galima išskirti ThinkStation darbo stotis (C, D, E, S Series stacionarius sprendimus, taip pat W Series mobilias darbo stotis, paprastai priklausančias ThinkPad serijos nešiojamiems kompiuteriams). Mobilios darbo stotys paprastai gali pasigirti visomis funkcijomis, kurios būdingos verslo klasės nešiojamiems kompiuteriams.