Jūs pasirinkote

Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
32360 €

SONY KompiuteriaiTipTop.lt kompiuterių asortimente galima rasti ir kompanijos Sony kompiuterinės įrangos (nešiojamų kompiuterių, stacionarių sistemų, planšetinių kompiuterių). Pati kompanija SONY išskiria šias nešiojamų kompiuterių kategorijas: kasdieniai nešiojami kompiuteriai (VAIO E Series), ultrabook tipo nešiojami kompiuteriai (VAIO Ultrabook Duo Series ir T Ultrabook Series), multimedia ir pramogoms skirti sprendimai (VAIO S Series), verslo klasės nešiojami kompiuteriai (kai kurie VAIO S Series modeliai).

SONY nešiojami kompiuteriai pirmiausia skirti verslo vartotojams. Čia dažniausiai naudojami matiniai paviršiai, didelė periferinių jungčių įvairovė taip pat pritaikyta verslo poreikiams. Dažnai įdiegiami spartūs procesoriai, tačiau tenkinamasi integruota grafika arba specifinėmis vaizdo plokštėmis, kurios pritaikytos darbui su specifinėmis programomis (projektavimas, dizainas, 3D grafika ir t.t.). Naudojamos duomenų šifravimo, pažangios administravimo technologijos. Korpusai dažnai gaminami iš patvaresnių medžiagų, turi galimybę prijungti specialią Docking stotelę.

SONY savo nešiojamų kompiuterių serijas aprūpina pilnu programinės įrangos komplektu, ypatingai daug dėmesio skirta pramogų ir techninės priežiūros sprendimams. Nemažai dėmesio skiriama ir VAIO dizainui, kuris praktiškai visuose modeliuose yra tikrai šiuolaikiškas, funkcionalus, o kartu ir akiai malonus. Galiausiai ypatingai reikėtų pabrėžti SONY nešiojamų kompiuterių medžiagų ir surinkimo kokybę, tiesa, visa tai gana smarkiai įtakoja šių sprendimų kainą.

Sony planšetiniai kompiuteriai dažniausia naudojami ARM architektūros procesoriai ir operacinė sistema – tai Google Android, nors ateityje gali atsirasti ir modelių su kitomis programinėmis platformomis. Android gali suteikti prieigą prie pačių įvairiausių aplikacijų, kurios yra patalpintos ne tik el. parduotuvėje Google Play, tačiau ir alternatyviuose interneto resursuose. Paprastai už Android aplikacijas mokėti nereikia, tačiau pasitaiko tikrai funkcionalių sprendimų, už kurios prašoma susimokėti. Paprastai yra rimtesnės darbo su grafika programos, paketai, skirti darbui su tam tikrais dokumentais. Tam tikrai atvejais galima sutikti Sony VAIO Tab planšetinių kompiuterių su operacine sistema Windows, o kartu dažniausiai rasime ir Intel Atom procesorių. Taip pat gali sutikti ir Sony planšetinių kompiuterių, kurie priklauso hibridinių planšetinių kompiuterių kategorijai. Čia vartotojai ras prijungiamą klaviatūrą, neretai turinčią ir papildomą bateriją bei visą eilę periferinių jungčių (USB, Ethernet, HDMI ir t.t.).

Sony stacionarių kompiuterių asortimentą dažniausiai sudaro All-in-One kompiuteriai, kurie apjungia tokius įrenginius, kaip monitorių su jame įdiegtais sistemos komponentais: procesorius, vaizdo plokštė, operatyvinė atmintis, grafikos posistemė, kietasis diskas, optinių diskų įrenginys. Sony VAIO Tap serija - tai savotiška planšetinių kompiuterių atmaina, kurie turi sensorinį ekraną, tačiau šis yra labai didelis. Nešiotis tokį kompiuterį galima, tačiau jos svoris ir mobilumo laikas yra riboti. Sony VAIO L Series stacionarūs kompiuteriai – monoblokai atrodo kaip tradicinis monitorius, šiems sensorinis ekranas nėra būtinas, kadangi jie komplektuojami su pele ir klaviatūra. Tokie Sony kompiuteriai gali turėti tiek vidutinės, tiek ir aukščiausios klasės galingiausius procesorius, tuo tarpu grafikos posistemė paprastai yra biudžetinio lygio, taigi darbui su grafika ir žaidimams ji nelabai tiks.