Komutacinis kabelis Komutacinis kab. Equip LC-LC duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m

1496 €
5877011328
Prekės kodas
EQUIP
Gamintojas
24 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
20
Sandėlyje
Ilgis 2 m
Kabelių instaliacijos tipas Daugiarežimis šviesolaidinis kabelis 50/125 (OM3)
Kištuko 1 tipas LC duplex
Kištuko 2 tipas LC duplex
Maksimalus perdavimo greitis 10 Gb/s
Spalva Turkio spalva