Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 1m

1176 €
5870794087
Prekės kodas
DIGITUS
Gamintojas
24 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
Nėra
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

Ilgis 1 m
Kabelių instaliacijos tipas Vienamodis šviesolaidis
Kištuko 1 tipas SC duplex
Kištuko 2 tipas SC duplex
Maksimalus perdavimo greitis 1 Gb/s
Spalva Geltona
Jūsų pasirinkta prekė
Panašios prekės
item photo
Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex SM 9/125 SC-SC, 1m
1176 €