Komutacinis optinis kabelis Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM3 SC-SC, 1m

741 €
5870794522
Prekės kodas
DIGITUS
Gamintojas
24 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
8
Sandėlyje
Ilgis 1 m
Kabelių instaliacijos tipas Daugiamodis šviesolaidis 50/125 (OM3)
Kištuko 1 tipas SC duplex
Kištuko 2 tipas SC duplex
Maksimalus perdavimo greitis 100 Gb/s
Papildoma informacija Boot: two-color
Spalva Turkio spalva
Neto svoris 0.05 kg