Konverteris DIGITUS Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex

3179 €
5870362319
Prekės kodas
DIGITUS
Gamintojas
24 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
Nėra
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

Gamintojas DIGITUS
Produkto klasė Media konverteris
Tinklo protokolas ir jungties tipas 1 FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Tinklo protokolas ir jungties tipas 2 FastEthernet 100BaseFX - SC
Kabelių instaliacijos tipas daugiamodis šviesolaidis 62.5/125 (OM1), daugiamodis šviesolaidis 50/125 (OM2), UTP - neekranuota vyta 4 porų, FTP/STP - ekranuota vyta 4-porų
Aukštis 25 mm
Plotis 70 mm
Ilgis 93 mm
Neto svoris 0.4 kg
Papildoma informacija maks. distansas 2km, Auto MDI/MDI-X, auto derybos, darbas Full ir Half Duplex, galima montuoti korpuse19", išorinis maitinimo šaltinis komplekte