Konverteris Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

4551 €
5870367509
Prekės kodas
120 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
6
Sandėlyje
Tinklo protokolas ir jungties tipas 1 FastEthernet 100BaseFX - SC
Tinklo protokolas ir jungties tipas 2 FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Kabelių instaliacijos tipas UTP - neekranuota vyta 4 porų
Aukštis 26 mm
Plotis 70 mm
Ilgis 107 mm
Papildoma informacija RX jautrumas: -30 dBm