Konverteris Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

4551 €
5870367441
Prekės kodas
120 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
6
Sandėlyje
Tinklo protokolas ir jungties tipas 1 FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Tinklo protokolas ir jungties tipas 2 FastEthernet 100BaseFX - ST
Kabelių instaliacijos tipas multimode fibre-optic cable 50/125 (OM3)
Aukštis 26 mm
Plotis 70 mm
Ilgis 107 mm
Neto svoris 500 g
Papildoma informacija Signalo slopinimas: 2 dB/km