Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
782 €
1687 €
1626 €
item photo
After shave balm Yves Saint Laurent L Homme
nuo1452 €
1372 €
nuo555 €
nuo545 €
item photo
Losjonas po skutimosi Calvin Klein Man 100ml
2683 €
item photo
Losjonas po skutimosi Puma I Am Going 60ml
1792 €
nuo751 €
item photo
Aftershave Adidas Ice Dive
nuo360 €
item photo
Balzamas po skutimosi Chanel Allure Sport 100ml
5844 €
item photo
Aftershave STR8 Red Code 100ml
779 €
884 €
nuo552 €
item photo
After shave balm Versace Eros
nuo595 €
item photo
After shave balm Versace Man Eau Fraiche 75ml
2232 €
nuo552 €
item photo
Losjonas po skutimosi Davidoff Cool Water
nuo2101 €
item photo
Losjonas po skutimosi Hugo Boss Orange Man
nuo2818 €
item photo
After shave balm Christian Dior Sauvage 100ml
5121 €
780 €
item photo
Losjonas po skutimosi Hugo Boss No.6
nuo4887 €
766 €
item photo
Losjonas po skutimosi Christian Dior Fahrenheit
nuo4667 €
item photo
After shave balm Bvlgari Aqva Amara 100ml
2846 €
item photo
Losjonas po skutimosi Carolina Herrera 212 Sexy Men 100ml
3558 €
item photo
Balzamas po skutimosi Paco Rabanne 1 Million 75ml
3413 €
item photo
Balzamas po skutimosi Chanel Allure Homme 100ml
6015 €
item photo
Balzamas po skutimosi Baldessarini Ambré 75ml
1877 €

Skutimosi priemonės

Losjonas po skutimosi - tai priemonė, nusiskutus naudojama dažniausiai vyrų, nors panašių produktų yra skirtų ir moterims. Dažniausiai ši priemonė vadinama bendriniu pavadinimu, tačiau po skutimosi gali būti naudojami ir specialūs balzamai, želė ar pudros. Šie produktai padeda odai išlikti lygiai ir palaiko natūralią jos būklę.

Kokią priemonę pasirinkti, priklauso nuo vartotojo odos tipo ir poreikių.

Tokių priemonių sudėtyje gali būti antiseptinių medžiagų, pvz. denatūruotas alkoholis ar kt. Taigi, šios priemonės apsaugo nuo galimų užkrėtimų pažeidus odą skutimosi peiliuku. Šiam tikslui priemonių po skutimosi sudėtyje taip pat gali būti mentolio, raminančio losjono po skutimosi sudėtyje gali būti jūros dumblių ekstrakto ar alavijo.

Jei losjonas po skutimosi sukelia deginimo pojūtį, jis gali trukti iki kelių minučių. Tai natūrali pažeistų vietų reakcija į antiseptikus. Tačiau antiseptikai nebūtinai yra visose šios rūšies priemonėse.

Teisingai naudojant, losjoną ant veido reikėtų paskirstyti medvilninių servetėlių pagalba. Tepant rankomis ant odos gali būti užnešama infekcija. Prieš losjono naudojimą rekomenduojama veidą nuplauti šaltu vandeniu, kad skutimosi metu atsidariusios poros užsivertų. Tokiu būdu sumažinamas deginimo pojūtis.

Tačiau renkantis losjoną ar kitą priemonę po skutimosi, svarbu žinoti, jog tinkamų priemonių naudojimas nėra vienintelis dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį skutantis. Svarbu yra ir skutimosi peiliukų pasirinkimas.

Priemonės po skutimosi buvo naudojamos vos atsiradus šiai vyrų veido priežiūros madai. Taigi, jų atsiradimas datuojamas jau keletu amžių prieš mūsų erą.

Šiuo metu losjonas po skutimosi - tai ne vien veido odos priežiūros priemonė, bet ir priemonė, suteikianti malonų kvapą. Šalia to, tokie losjonai turi minkštinamąjį ar drėkinamąjį poveikį, priklausomai nuo pasirinkimo. Tačiau šių priemonių nereikėtų maišyti su odekolonais. Pastaroji priemonė labiau skirta kvėpinimuisi, o ne odos priežiūrai.

Šiuo metu visame pasaulyje galima įsigyti įvairių prekinių ženklų losjonų po skutimosi. Neretai šio tipo prekės kuriamos pagal vyriškų kvepalų atitikmenis, išlaikant tą patį kvapą skirtingos paskirties priemonėse. Taigi, galima sakyti, jog losjonas po skutimosi - tai ne tik veido odos priežiūros priemonė, bet ir priemonė, padedanti pabrėžti kiekvieno vartotojo individualumą.