Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
766 €
item photo
Shower Cream Jil Sander Jil 150ml
1291 €
item photo
Kūno losjonas Jil Sander Sun 150ml
1265 €
item photo
Cream for holení Giorgio Armani Black Code 75ml
3173 €
item photo
Maitinamasis kūno purškiklis Victoria Secret Amber Romance 250ml
1301 €
1580 €
item photo
Kūno losjonas Thierry Mugler Alien
nuo786 €
item photo
Kūno losjonas Burberry Body
nuo325 €
1378 €
nuo361 €
2878 €
559 €
nuo118 €
item photo
Kūno losjonas Narciso Rodriguez For Her
nuo820 €
item photo
Kūno kremas Carven L´Eau 200ml
2006 €
nuo710 €
item photo
Kūno losjonas Chanel Chance 200ml
5990 €
nuo992 €
1063 €
2030 €
item photo
Kūno losjonas Davidoff Cool Water
nuo556 €
9182 €
nuo345 €
item photo
Kūno losjonas Thierry Mugler Angel
nuo786 €
2063 €
579 €
1801 €
item photo
Maitinamasis kūno purškiklis Victoria Secret Secret Charm 250ml
1320 €
item photo
Kūno losjonas Chanel No.5 200ml
6338 €
657 €

Kremai, losjonai

Kremai ir losjonai - tai priemonės veido ir kūno priežiūrai. Šios priemonės skirtingais pavadinimais vadinamos dėl to, jog skiriasi ne tik jų sudėtinių medžiagų santykiai, bet ir konsistencija. Losjonai yra kur kas skystesnės priemonės, lengvai padengiančios odą ir greičiau susigeriančios. Šios priemonės labiau tinkamos riebesnę odą turintiems žmonėms. Kremai yra tirštesni, vidutinio klampumo, tačiau puikiai paskirstomi ant odos. Priklausomai nuo sudėtinių medžiagų jie būna skirtingo riebumo ir skirti skirtingo amžiaus žmonėms bei skirtingoms funkcijoms atlikti. Kremus dažniau naudoja sausos odos savininkai.

Losjonai yra dažniau naudojami kūno odos priežiūrai. Kadangi jų konsistencija yra skystesnė, jie lengviau pasiskirsto ant didelio odos ploto ar esant plaukuotam odos paviršiui. Kremai dažniau naudojami veido odos priežiūrai, tačiau gali būti skirti ir kūnui.

Svarbu žinoti, jog tiek kremai, tiek losjonai, jei jie nėra įsigyjami specializuotose parduotuvėse ar vaistinėse, yra skirti tik kūno / veido odos priežiūrai, drėkinimui, bet ne gydymui. Šios priemonės minkština odą ir neleidžia jai išsausėti, šalia to apsaugodamos ir nuo galimų odos pažeidimų ateityje. Taigi, kremus ir losjonus galima vadinti prevencinėmis priemonėmis.

Losjonai dažniausiai pakuojami į plastiko buteliukus ar tūbeles ir naudojant išspaudžiami per nedidelę skylutę turintį dozatorių. Kremai dažniausiai pakuojami kieto plastiko dėžutėse ir yra atsukamais dangteliais.

Kremai ir losjonai gali būti bekvapiai arba turėti tam tikrą kvapų kombinaciją. Tiptop.lt parduotuvėse parduodami losjonai ir kremai yra pagaminti žinomų gamintojų, tokių kaip Calvin Klein, Avril Lavigne, Burberry, Roberto Cavalli, Lacoste ir kitų. Taigi, šių prekių kvapai atitinka konkrečių gamintojų pasirinktą kosmetinę liniją. Tokie kremai ir losjonai gali ne tik padėti apsaugoti odą, bet ir tapti papildoma priemone išreiškiant savo individualumą kvapų pagalba.

Tiek kremai, tiek losjonai gali būti pagaminti aliejaus, vandens ar jų mišinio pagrindu. Priklausomai nuo odos tipo, vandens pagrindo kremai labiau tiktų riebesnės odos savininkams, na o sausą odą turintiems vartotojams rekomenduojami aliejaus pagrindo kremai. Kiekvienas produktas taip pat gali turėti ir papildomų sudėtinių dalių, tokių kaip glicerinas, vazelinas, kvapikliai, dažikliai, konservantai ir pan. Todėl renkantis reikėtų atsižvelgti į priemonių sudėtį ir įvertinti ar jos yra tinkamos konkrečiam vartotojui.