Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
item photo
Tualetinis vanduo Carolina Herrera CH Men Prive
nuo5142 €
item photo
Tualetinis vanduo Mexx Mexx Spring is Now Woman
nuo1324 €
item photo
Tualetinis vanduo Hugo Boss Boss in Motion
nuo2439 €
item photo
Tualetinis vanduo Dunhill Desire Black 100ml
3664 €
item photo
Tualetinis vanduo James Bond 007 Seven Intense
nuo2171 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Man Eau Fraiche
nuo949 €
item photo
Tualetinis vanduo Loewe Esencia Loewe Sport
nuo8556 €
item photo
Parfumuotas vanduo Lancome La Vie Est Belle
nuo5896 €
item photo
Parfumuotas vanduo Giorgio Armani Eau de Nuit Oud
nuo8428 €
item photo
Tualetinis vanduo Jil Sander Strictly Night
nuo3465 €
nuo1553 €
nuo2365 €
2875 €
item photo
Tualetinis vanduo Bvlgari Omnia Crystalline
nuo915 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Crystal Noir
nuo1148 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Bright Crystal
nuo136 €
item photo
Parfumuotas vanduo Lanvin Eclat D´Arpege
nuo1115 €
item photo
Tualetinis vanduo Diesel Bad
nuo4397 €
item photo
Tualetinis vanduo Hugo Boss No.6
nuo1154 €
nuo5162 €
item photo
Tualetinis vanduo Bvlgari Aqva Pour Homme
nuo1420 €
item photo
Tualetinis vanduo B.U. Golden Kiss 50ml
1081 €
item photo
Tualetinis vanduo Paco Rabanne 1 Million
nuo1699 €
item photo
Tualetinis vanduo Trussardi Blue Land
nuo28 €
nuo6463 €
item photo
Tualetinis vanduo Bvlgari Pour Homme Extreme
nuo2932 €
item photo
Tualetinis vanduo John Varvatos Dark Rebel
nuo3912 €
nuo1440 €

Kvepalai

Kvepalai - tai malonų kvapą skleidžiantys kvapieji skysčiai, dažniausiai naudojami žmogaus kūno kvėpinimui. Tai natūralių ir cheminių elementų junginiai, plačiai paplitę visame pasaulyje. Kvepalus neretai gamina ne tik šioje srityje savo veiklą tobulinantys gamintojai, bet ir ne vieni žinomi mados namai, pvz. Emporio Armani, Dolce& Gabbana, Elie Saab ir kt.

Kvapieji skysčiai, priklausomai nuo koncentracijos, yra skirstomi į keletą rūšių. Tai - kvepalai, parfumuotas (kvapusis) vanduo, tualetinis vanduo, odekolonas. Kvepaluose kvapiųjų medžiagų koncentracija yra didžiausia. Moteriškuose ir vyriškuose kvepaluose koncentracija yra panaši, apie 15-40 procentų.

Kaip naudoti kvepalus?

Kadangi įprastai kvepalai vartotojams pateikiami be purkštukų (tai lemia jų koncentracija), jų paskleidimui ant kūno yra numatytos tam tikros kūno vietos. Dažniausiai tai vietos, kuriose užčiuopiamas pulsas - ant riešų vidinės pusės, už ausų, ant sprando, alkūnių ir kelių vidinių pusių. Šios kūno vietos skleidžia šilumą, taip padėdamos skleistis ir kvepalų aromatui. Kvepalai, priklausomai nuo dienos meto ir vartotojo odos savybių bei mitybos įpročių, kvapą skleidžia skirtingai, atskleisdami vis naujus kvepalų sluoksnius. Pvz. sausoje odoje kvapai išsilaiko trumpiau nei riebioje. Ilgiau kvapai ant kūno išlieka vartojant aštrų ar riebų maistą. O medikamentų vartojimas gali keisti kvepalų aromato pobūdį.

Skirtingus kvapiuosius skysčius rekomenduojama naudoti skirtingu metu - kūno losjonus ryte, tualetinį vandenį perpiet, parfumuotą vandenį ir kvepalus vakare. Visų kvapiųjų skysčių veikimo trukmė yra skirtinga. Mažiausios koncentracijos skysčiai veikia iki 2 val., vidutinės - iki 4 val., na o kvepalų ekstraktas gali išlikti iki 6 valandų ir daugiau.

Šiuolaikiniame pasaulyje kvepalai ar kiti kvapieji skysčiai tapo kiekvieno žmogaus individualumo išraiška. Parfumerijos rinkoje galima aptikti įvairiausių kvapų - nuo įprastų gėlių, vaismedžių, rytietiškų prieskonių aromatų iki kvepalų, atkartojančių medžio žievės, knygų ar net pelėsinio sūrio kvapus.

Kvepalai dažniausiai yra pristatomi nedidelės talpos buteliukuose. Kiekvienas buteliukas ir kvepalų pavadinimas atspindi kvapų derinimo idėją kuriant kvepalus. Neretai didelę kvepalų kainos dalį sudaro būtent išorinis dizainas. Na o norintiems kvepalus įsigyti šiek tiek pigiau, rekomenduojami kvepalų testeriai.

Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti įvairių žymių pasaulio gamintojų kvepalus, skirtus tiek moterims, tiek vyrams. Tai Lancome, Dior, Coco Chanel, Escada, MaxMara, Joop, Bvlgari, Calvin Klein ir kt. Taip pat vartotojų pamėgti universalūs kvepalai.