Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
977 €
item photo
Tualetinis vanduo Carolina Herrera CH Men Prive
nuo5142 €
item photo
Tualetinis vanduo Mexx Mexx Spring is Now Woman
nuo1324 €
item photo
Tualetinis vanduo Hugo Boss Boss in Motion
nuo2439 €
1961 €
item photo
Tualetinis vanduo Dunhill Desire Black 100ml
3664 €
item photo
Tualetinis vanduo James Bond 007 Seven Intense
nuo2171 €
nuo966 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Man Eau Fraiche
nuo949 €
item photo
Parfumuotas vanduo Lancome La Vie Est Belle
nuo5896 €
item photo
Tualetinis vanduo Loewe Esencia Loewe Sport
nuo8556 €
1919 €
item photo
Parfumuotas vanduo Giorgio Armani Eau de Nuit Oud
nuo8428 €
item photo
Tualetinis vanduo Jil Sander Strictly Night
nuo3465 €
nuo2365 €
nuo1553 €
item photo
Tualetinis vanduo Bvlgari Omnia Crystalline
nuo915 €
2875 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Crystal Noir
nuo1148 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Bright Crystal
nuo136 €
1331 €
item photo
Parfumuotas vanduo Lanvin Eclat D´Arpege
nuo1115 €
item photo
Tualetinis vanduo Hugo Boss No.6
nuo1154 €
item photo
Tualetinis vanduo Diesel Bad
nuo4397 €
item photo
Tualetinis vanduo Bvlgari Aqva Pour Homme
nuo1420 €
nuo5162 €
item photo
Dezodorantas Playboy Super Playboy
nuo397 €
item photo
Tualetinis vanduo B.U. Golden Kiss 50ml
1081 €
item photo
Tualetinis vanduo Paco Rabanne 1 Million
nuo1699 €

Kvepalai kosmetika

Kosmetika ir kvepalai - tai kasdieninio naudojimo priemonės, be kurių neapsieina nei vienas šiuolaikiškas vartotojas. Kosmetika higienos palaikymui naudojama kiekvieną dieną, nepriklausomai nuo paros meto ir pagal kiekvieno poreikius. Kaip žinia, įprastai tokia kosmetika yra skirstoma į kelias kategorijas, atsižvelgiant į vartotojų grupės savybes. Tai - kosmetika moterims, vyrams, vaikams.

Kosmetinių prekių kategorijai galima priskirti tokias priemones kaip kūno losjonai, balzamai, šampūnai, vonios putos, įvairios prausimosi priemonės, dezodorantai, balzamai po skutimosi ir daugelis kitų. Kvepalai ir kitos kvėpinimosi priemonės taip pat gali būti priskiriami šiai kategorijai.

Dažnam vartotojui gali kilti klausimas kuo skiriasi kvepalai, tualetinis vanduo ir parfumuotas vanduo. Atsakymas gana paprastas - priklausomai nuo kvapiųjų medžiagų (kvepalų ekstrakto) kiekio konkrečiame skystyje, kvėpinimosi priemonės skirstomos į šias kategorijas. Mažiausiai kvepalų ekstrakto yra tualetiniame vandenyje - iki 10-ies procentų. Šiek tiek daugiau, vidutiniškai 15 procentų yra parfumuotame vandenyje (dar kitaip vadinamame kvapiuoju vandeniu). Na o didžiausia kvepalų ekstrakto koncentracija yra kvepaluose - apie 20 procentų. Taigi, priklausomai nuo kvapiųjų medžiagų kiekio gaminiuose, jie skirstomi į tris kategorijas.

Kalbant apie kosmetiką ir kvepalus, svarbu paminėti, jog šių rūšių prekės turi atitikti tam tikrus tarptautinius arba regioninius reikalavimus. Jų sudėtis ir gaminimo būdai bei eksploatacija yra griežtai kontroliuojami. Kitais atvejais prekyba šiomis prekėmis negalima. Todėl vartotojai gali jaustis saugūs įsigydami vieną ar kitą prekę. Tiptop.lt internetinėje parduotuvėje kosmetinės prekės ir kvepalai atitinka visus reikalavimus ir yra tinkami naudoti.

Kiekvienas klientas kosmetikos priemones turėtų rinktis atsižvelgdamas į savo asmeninius poreikius. Individualiais atvejais tam tikrose priemonėse esančios sudėtinės dalys gali netikti ar alergizuoti, todėl renkantis prekę būtina numatyti galimus rizikos faktorius ir žinoti kokios sudėtinės dalys konkrečiais atvejais gali būti netinkamos (pagal INCI tarptautinius reikalavimus visos sudėtinės produkto medžiagos turi būti surašytos ant produkto esančioje etiketėje ar informaciniame lapelyje).

Tiptop.lt internetinėje parduotuvėje ir jos padaliniuose galima rasti daugybę skirtingų gamintojų kosmetikos priemonių ir kvepalų, todėl kiekvienas klientas ras tai, kas jam būtina. Didžiausią dalį prekių sudaro prekės moterims, vyrams ir vaikams. Tačiau prekių pasiūloje taip pat galima rasti įvairių kosmetikos rinkinių bei kvepalų testerių.