Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14
Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Kambario kvapai

Kambario kvapai - tai silpnos koncentracijos kvapieji skysčiai, skirti patalpos kvėpinimui. Tokie kvepalai yra pagaminti eterinių aliejų ar jų junginių su cheminiais elementais pagrindu. Patalpų kvepalai gali būti naudojami ne tik namų erdvėje, bet ir biure, parduotuvėje ar kitos paskirties patalpose. Natūralu, jog norint pasiekti tam tikrų rezultatų, žmonės kvepinasi atitinkamais kvepalais, tad kodėl neiškvėpinti darbovietės patalpų. Kvapas erdvei suteikia išskirtinumo, ją gaivina, o joje besilankantys žmonės erdvę pradeda asocijuoti su tam tikru kvapu. Kadangi kvapas yra viena iš stipriausių priemonių, skatinančių prisiminimus, teisingai pasirenkant kambario kvapus galima inicijuoti vieną ar kita žmogaus savijautą patalpose. Kai kurie pasaulinio masto pardavėjai kvapus plačiai naudoja siekdami pagerinti įmonių gaminamos produkcijos pardavimus. Kvapai naudojami ne tik patalpose, bet ir produktų pristatymuose, mugėse. Kvapų pagalba galima pritraukti nemažai naujų klientų, mat jų sukeliamų emocijų atsiradimas nėra sąmoningai įsisavinamas.

Kvapai kambariuose taip pat gali pasitarnauti kaip aromaterapija. Tam tikri kvapai žmogų veikia raminančiai, kiti, atvirkščiai, suteikia energijos. Taip pat, tam tikros tokių kvepalų sudėtinės dalys gali apsaugoti nuo įvairių bakterijų ir virusų. Kai kurių augalų, esančių kvepalų sudėtyje, savybės užkerta kelią bakterijų plitimui. Tokie patalpų apsaugos metodai buvo taikomi dar Viduramžiais.

Taigi, papurškus, kambario kvepalai išsiskirsto visoje erdvėje. Ši priemonė padeda patalpai suteikti gaivumo, apvalyti patalpą nuo nemalonių kvapų, tokių kaip rūkalai, maisto gamybos metu atsiradę ar kiti kvapai.

Kvapai taip pat gali būti naudojami norint atsipalaiduoti. Todėl jie plačiai naudojami įvairiuose SPA ar grožio salonuose. Tinkamai parinkti kvapai nuramina ir, sąveikoje su atliekamomis procedūromis, padeda pilnai atsipalaiduoti.

Yra pastebėta, jog maloniai kvepiančiose patalpose žmonės praleidžia daugiau laiko, tokios patalpos yra įsimenamos, norima jose apsilankyti dar kartą. Taip pat tokie patalpų kvepalai sukuria išskirtinę atmosferą ir sužadina teigiamas emocijas. Todėl jei kvėpinate savo namus, nenustebkite, kad svečiai dar ne kartą norės sugrįžti.

Tačiau patalpų kvepalus reikėtų naudoti saikingai. Pernelyg intensyvus kvapas, net ir malonus, gali erzinti kvėpavimo takus, nuo jo gali įsiskaudėti galva. Todėl vieną patalpą patartina kvėpinti ne daugiau kaip du / tris kartus per dieną.