Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
item photo
Tualetinis vanduo Mexx Mexx Spring is Now Woman
nuo1324 €
item photo
Parfumuotas vanduo Lancome La Vie Est Belle
nuo5879 €
item photo
Tualetinis vanduo Bvlgari Omnia Crystalline
nuo915 €
2876 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Crystal Noir
nuo1150 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Bright Crystal
nuo136 €
item photo
Parfumuotas vanduo Lanvin Eclat D´Arpege
nuo851 €
nuo5167 €
nuo3995 €
item photo
Tualetinis vanduo B.U. Golden Kiss 50ml
1081 €
1989 €
item photo
Parfumuotas vanduo Lacoste Pour Femme
nuo1991 €
item photo
Parfumuotas vanduo Christian Dior Jadore
nuo5431 €
item photo
Tualetinis vanduo Gres Cabotine Eau Vivide 100ml
1680 €
nuo1702 €
nuo1231 €
item photo
Tualetinis vanduo Calvin Klein In2U
nuo1857 €
item photo
Tualetinis vanduo Elizabeth Arden Always Red
nuo2167 €
item photo
Tualetinis vanduo Nina Ricci Nina
nuo2973 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Versense
nuo1172 €
item photo
Tualetinis vanduo Guess Double Dare
nuo1689 €
item photo
Tualetinis vanduo Trussardi My Scent
nuo1952 €
item photo
Tualetinis vanduo Joop Femme
nuo1677 €
item photo
Tualetinis vanduo Gucci Envy Me
nuo3851 €
item photo
Parfumuotas vanduo Escada Magnetism
nuo816 €

Kvepalai moterims

Kiekviena moteris daugiau ar mažiau naudojasi įvairiomis kosmetikos priemonėmis. Net ir nesiruošdama ypatingam vakarui, paprastai moteris panaudoja bent kelias kosmetikos priemones per dieną. Tai, savaime suprantama, šampūnas, kūno prausiklis, plaukų balzamas, kūno losjonas, veido, rankų kremas ir pan. Taigi, net be makiažui skirtų priemonių įprastai moterys išnaudoja nemažai asmeninės higienos kosmetinių priemonių.

Kosmetiką galima būtų skirstyti į tris rūšis. Tai - kosmetika, skirta higienos palaikymui, dekoratyvinė kosmetika ir kvepalai. Kvepalai moterų yra pamėgti jau ilgus amžius. Dar Senovės Egipte kūno kvėpinimui buvo naudojami įvairūs eteriniai aliejai. Dekoratyvioji kosmetika taip pat pradėta naudoti tuo pačiu metu, moterų akis dažant anglimi.

Šiuo metu kosmetikos moterims pasirinkimas yra toks gausus, kad, ko gero, ne kiekviena moteris sugebėtų išvardinti kad ir visus žymiausius kosmetikos gamintojus, o ką jau kalbėti apie mažiau žinomus. Tačiau, nesant paklausai, nebūtų ir pasiūlos, todėl natūralu, kad moterims stengiantis kuo atidžiau prižiūrėti savo kūną, reikalingas nemažas kiekis įvairių kosmetinių priemonių.

Galima pasidžiaugti, kad daugelis moterų žino kaip, kada ir kokią kosmetiką reikėtų naudoti. Tačiau neatsižvelgiant į odos savybes, odai galima pakenkti, todėl yra būtina žinoti keletą svarbių faktų, kurie padės tinkamai išsirinkti reikiamas priemones:

1. Sausą odą turinčioms moterims nėra tinkama kosmetika, pagaminta alkoholio pagrindu (nebent tai būtų kvepalai) arba kurios sudėtyje yra didelis kiekis citrusinių vaisių. Šios priemonės sausina odą, todėl yra tinkamos naudoti tik riebią odą turinčioms moterims.

2. Drėkinamieji kremai nėra tinkami naudoti atšalus orams. Juose esantis vanduo, patekęs į odą šaltuoju laikotarpiu gali pakenkti odai.

3. Jei kosmetinė priemonė yra skirta vienai kūno daliai, ji nebūtinai bus tinkama ir kitai. Skirtingose kūno vietose esančios odos struktūra skiriasi, todėl universalios priemonės nėra. Pvz. kūno losjonas nėra tinkamas veido odos priežiūrai.

Apskaičiuota, jog moterys per mėnesį vidutiniškai išleidžia apie 200-500 lt kosmetikos priemonėms ir grožio salonams. Taip pat pastebėta, kad net ir esant prastai ekonominei situacijai šalyje, moterys vis vien nevengia išlaidauti kosmetikos priemonėms. Taigi, akivaizdu, jog šios priemonės yra reikalingos ir paklausios. Dar viduramžiais įsigalėjęs moters grožio kultas klesti ir iki šių dienų. Tačiau šiuolaikiška moteris ne tik siekia būti išoriškai patraukli, bet ir prižiūrėti savo kūną, juo rūpintis ir stengtis jį išlaikyti sveiku. Tad tinkamas kosmetikos priemonių naudojimas gali padėti ilgiau išlikti jaunoms ir sveikoms.