Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
item photo
Tualetinis vanduo Beyonce Heat Seduction
nuo962 €
item photo
Tualetinis vanduo Cartier Must de Cartier Gold
nuo4477 €
item photo
Tualetinis vanduo Bvlgari Omnia Crystalline
nuo674 €
item photo
Parfumuotas vanduo Lancome La Vie Est Belle
nuo5920 €
nuo923 €
nuo5276 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Crystal Noir
nuo752 €
nuo1739 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Bright Crystal
nuo102 €
item photo
Tualetinis vanduo Salvador Dali Femme
nuo1718 €
nuo3923 €
nuo1111 €
item photo
Parfumuotas vanduo Lacoste Pour Femme
nuo2036 €
item photo
Tualetinis vanduo Guerlain Vol de Nuit 100ml
6358 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Versense
nuo853 €
item photo
Tualetinis vanduo Joop Femme
nuo1727 €
item photo
Parfumuotas vanduo Lanvin Eclat D´Arpege
nuo810 €
1801 €
item photo
Tualetinis vanduo Moschino Fresh Couture
nuo2606 €
item photo
Tualetinis vanduo Salvador Dali Little Kiss Me
nuo786 €
1501 €
item photo
Tualetinis vanduo Burberry Body Tender
nuo708 €
item photo
Tualetinis vanduo B.U. Golden Kiss 50ml
849 €
item photo
Parfumuotas vanduo Escada Magnetism
nuo601 €
item photo
Tualetinis vanduo Nino Cerruti Cerruti 1881
nuo2022 €
item photo
Tualetinis vanduo Salvador Dali Eau de Ruby Lips
nuo1027 €
item photo
Tualetinis vanduo Nina Ricci Nina
nuo3080 €
1732 €
nuo1353 €
nuo742 €

Kvepalai moterims

Kiekviena moteris daugiau ar mažiau naudojasi įvairiomis kosmetikos priemonėmis. Net ir nesiruošdama ypatingam vakarui, paprastai moteris panaudoja bent kelias kosmetikos priemones per dieną. Tai, savaime suprantama, šampūnas, kūno prausiklis, plaukų balzamas, kūno losjonas, veido, rankų kremas ir pan. Taigi, net be makiažui skirtų priemonių įprastai moterys išnaudoja nemažai asmeninės higienos kosmetinių priemonių.

Kosmetiką galima būtų skirstyti į tris rūšis. Tai - kosmetika, skirta higienos palaikymui, dekoratyvinė kosmetika ir kvepalai. Kvepalai moterų yra pamėgti jau ilgus amžius. Dar Senovės Egipte kūno kvėpinimui buvo naudojami įvairūs eteriniai aliejai. Dekoratyvioji kosmetika taip pat pradėta naudoti tuo pačiu metu, moterų akis dažant anglimi.

Šiuo metu kosmetikos moterims pasirinkimas yra toks gausus, kad, ko gero, ne kiekviena moteris sugebėtų išvardinti kad ir visus žymiausius kosmetikos gamintojus, o ką jau kalbėti apie mažiau žinomus. Tačiau, nesant paklausai, nebūtų ir pasiūlos, todėl natūralu, kad moterims stengiantis kuo atidžiau prižiūrėti savo kūną, reikalingas nemažas kiekis įvairių kosmetinių priemonių.

Galima pasidžiaugti, kad daugelis moterų žino kaip, kada ir kokią kosmetiką reikėtų naudoti. Tačiau neatsižvelgiant į odos savybes, odai galima pakenkti, todėl yra būtina žinoti keletą svarbių faktų, kurie padės tinkamai išsirinkti reikiamas priemones:

1. Sausą odą turinčioms moterims nėra tinkama kosmetika, pagaminta alkoholio pagrindu (nebent tai būtų kvepalai) arba kurios sudėtyje yra didelis kiekis citrusinių vaisių. Šios priemonės sausina odą, todėl yra tinkamos naudoti tik riebią odą turinčioms moterims.

2. Drėkinamieji kremai nėra tinkami naudoti atšalus orams. Juose esantis vanduo, patekęs į odą šaltuoju laikotarpiu gali pakenkti odai.

3. Jei kosmetinė priemonė yra skirta vienai kūno daliai, ji nebūtinai bus tinkama ir kitai. Skirtingose kūno vietose esančios odos struktūra skiriasi, todėl universalios priemonės nėra. Pvz. kūno losjonas nėra tinkamas veido odos priežiūrai.

Apskaičiuota, jog moterys per mėnesį vidutiniškai išleidžia apie 200-500 lt kosmetikos priemonėms ir grožio salonams. Taip pat pastebėta, kad net ir esant prastai ekonominei situacijai šalyje, moterys vis vien nevengia išlaidauti kosmetikos priemonėms. Taigi, akivaizdu, jog šios priemonės yra reikalingos ir paklausios. Dar viduramžiais įsigalėjęs moters grožio kultas klesti ir iki šių dienų. Tačiau šiuolaikiška moteris ne tik siekia būti išoriškai patraukli, bet ir prižiūrėti savo kūną, juo rūpintis ir stengtis jį išlaikyti sveiku. Tad tinkamas kosmetikos priemonių naudojimas gali padėti ilgiau išlikti jaunoms ir sveikoms.