Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
item photo
Tualetinis vanduo Carolina Herrera CH Men Prive
nuo4345 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Man Eau Fraiche
nuo688 €
item photo
Parfumuotas vanduo Bentley Infinite Intense 100ml
3495 €
item photo
Tualetinis vanduo Hugo Boss Boss in Motion
nuo2508 €
item photo
Tualetinis vanduo Loewe Esencia Loewe Sport
nuo861 €
nuo2309 €
item photo
Parfumuotas vanduo Giorgio Armani Eau de Nuit Oud
nuo5824 €
nuo3690 €
item photo
Tualetinis vanduo Jil Sander Strictly Night
nuo3568 €
nuo2990 €
item photo
Tualetinis vanduo Bvlgari Pour Homme Extreme
nuo3036 €
nuo4569 €
item photo
Tualetinis vanduo Balmain Balmain Homme
nuo2579 €
item photo
Tualetinis vanduo Bvlgari Aqva Pour Homme
nuo794 €
item photo
Tualetinis vanduo Tommy Hilfiger TH Bold 100ml
3028 €
item photo
Tualetinis vanduo Hugo Boss No.6
nuo871 €
item photo
Tualetinis vanduo Ralph Lauren Polo Green
nuo5407 €
item photo
Parfumuotas vanduo Giorgio Armani Code Profumo
nuo3204 €
nuo1293 €
item photo
Tualetinis vanduo Calvin Klein In2U Men
nuo2060 €
nuo4058 €
2390 €
nuo6546 €
3438 €
item photo
Tualetinis vanduo Trussardi Blue Land
nuo2780 €
nuo2668 €
item photo
Tualetinis vanduo Cristiano Ronaldo Legacy
nuo1480 €
item photo
Tualetinis vanduo Carolina Herrera 212 VIP Men
nuo4491 €
item photo
Tualetinis vanduo Burberry Weekend for Men
nuo1730 €
item photo
Tualetinis vanduo Cartier Santos de Cartier
nuo3314 €
item photo
Tualetinis vanduo Davidoff Hot Water
nuo1714 €

Kvepalai vyrams

Kvepalai - tai priemonė, ne tik pabrėžianti žmogaus individualumą, bet ir nusakanti jo charakterį, padėtį visuomenėje ir siekius. Skirtingi kvapai kelia skirtingas asociacijas ir ant kiekvieno žmogaus kūno kvepia kitaip. Kvepalai vyrams dažnai būna aštresnio, griežtesnio kvapo, šiuo metu jų gamybai naudojamos kiek kitokios kvapiosios medžiagos, nei gaminant moteriškus kvepalus, nors kvepalų istorijos pradžioje tokio skirstymo nebuvo - tiek vyrai, tiek moterys naudojosi tais pačiais, tuo metu pasiekiamais kvapiaisiais aliejais. Tokių priemonių atitikmuo šiuolaikiniame pasaulyje - tai universalūs kvepalai.

Tačiau jei visgi linkstate prie kvepalų, sukurtų konkrečiai vyrams, reikėtų žinoti kaip tinkamai juos išsirinkti. Kvepalai vyrams gali būti skirstomi pagal keletą kriterijų. Tai - kvapą besirenkančio vartotojo amžius, aprangos stilius, charakteris, veiklos sritis (kvepalų paskirtis) ar hobis, socialinė padėtis visuomenėje.

Vartotojo amžius neretai nusako ir pasirenkamų kvepalų kvapą. Jaunesnio amžiaus vaikinai ir vyrai linkę rinktis švelnesnius, gaivesnius kvapus. Na o brandesni vyrai atitinkamai renkasi taurius, brandžius kvapaus, neretai turinčius kartumo, aštrumo atspalvius.

Aprangos stilius taip pat svarbus veiksnys renkantis kvepalus. Neretai pasirinkimui įtaką daro ir buteliuko dizainas. Klasikinius drabužius dėvintiems vyrams labiau tinkami populiarių gamintojų kvepalai griežtesnių formų buteliukuose, na o „laisvo“ stiliaus mėgėjai renkasi įvairesnius kvepalus, netradicinių formų kūrybingai apipavidalintuose buteliukuose.

Charakterio bruožai - ko gero vienas svarbiausių veiksnių renkantis tokias priemones kaip kvepalai vyrams. Praktiški, dalykiški vyrai dažniau renkasi muskuso, medžių žievės ar žemės kvapą turinčius kvepalus. Kūrybiški, aistringi vyrai renkasi ryškesnių prieskonių, tokių kaip pipirai, cinamonas, rozmarinas ir panašius kvapus. Na o vyrai, norintys pabrėžti savo individualumą neretai renkasi citrusinių vaisių prieskonį turinčius kvepalus.

Priklausomai nuo veiklos srities, kvepalų pasirinkimas taip pat skirtingas. Aktyviai sportuojantiems vyrams patartina rinktis lengvesnius kvapus, kurie netrukdytų tokioje veikloje. Na o veikliems verslininkams tinkami kiek salstelėję kvapai su muskuso ar tabako prieskoniais. Ramesnį gyvenimo būdą propaguojantys vyrai dažniau renkasi juos papildančius aštresnius, ryškesnius kvapus.

Socialinę padėtį visuomenėje nusako prabangūs vyriški kvepalai, gaminami limituotais kiekiais ir turintys išskirtinius kvapus. Didelę kainos dalį, žinoma, sudaro kvepalų prekinė išvaizda, dizainas ir gamintojo vardas. Tačiau kvepalų žinovai teigia, jog kvapai daro įtaką žmogaus emocinei būsenai, savijautai, todėl prabangūs kvepalai ypač vertinami dėl juose esančių kvapiųjų medžiagų kokybės.