Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
item photo
Tualetinis vanduo Carolina Herrera CH Men Prive
nuo4996 €
item photo
Tualetinis vanduo Dunhill Desire Black 100ml
3539 €
item photo
Parfumuotas vanduo Giorgio Armani Eau de Nuit Oud
nuo8619 €
item photo
Tualetinis vanduo Versace Man Eau Fraiche
nuo1264 €
item photo
Parfumuotas vanduo Bentley Infinite Intense 100ml
3831 €
item photo
Tualetinis vanduo Diesel Bad
nuo189 €
item photo
Tualetinis vanduo Jil Sander Strictly Night
nuo3706 €
item photo
Tualetinis vanduo John Varvatos Dark Rebel
nuo3563 €
item photo
Tualetinis vanduo Trussardi Blue Land
nuo2705 €
item photo
Tualetinis vanduo Hugo Boss No.6
nuo1239 €
item photo
Tualetinis vanduo Bvlgari Aqva Pour Homme
nuo1340 €
item photo
Tualetinis vanduo UMBRO Power 100ml
1379 €
nuo6381 €
nuo3527 €
item photo
Tualetinis vanduo Paco Rabanne 1 Million
nuo1888 €
item photo
Tualetinis vanduo Bvlgari Pour Homme Extreme
nuo2495 €
item photo
Tualetinis vanduo Baldessarini Ultimate 90ml
4704 €
nuo1699 €
item photo
Tualetinis vanduo Davidoff The Game Intense
nuo1853 €
item photo
Tualetinis vanduo Mexx Life is Now
nuo1942 €
item photo
Tualetinis vanduo Jil Sander Sun Men Fizz 125ml
3047 €
item photo
Tualetinis vanduo Playboy Play It Wild 100ml
1261 €
nuo2007 €
item photo
Tualetinis vanduo Hugo Boss Hugo Element
nuo1264 €
item photo
Tualetinis vanduo Calvin Klein In2U Men
nuo1929 €
nuo4406 €
item photo
Tualetinis vanduo Hermes Equipage Geranium 100ml
8316 €

Kvepalai vyrams

Kvepalai - tai priemonė, ne tik pabrėžianti žmogaus individualumą, bet ir nusakanti jo charakterį, padėtį visuomenėje ir siekius. Skirtingi kvapai kelia skirtingas asociacijas ir ant kiekvieno žmogaus kūno kvepia kitaip. Kvepalai vyrams dažnai būna aštresnio, griežtesnio kvapo, šiuo metu jų gamybai naudojamos kiek kitokios kvapiosios medžiagos, nei gaminant moteriškus kvepalus, nors kvepalų istorijos pradžioje tokio skirstymo nebuvo - tiek vyrai, tiek moterys naudojosi tais pačiais, tuo metu pasiekiamais kvapiaisiais aliejais. Tokių priemonių atitikmuo šiuolaikiniame pasaulyje - tai universalūs kvepalai.

Tačiau jei visgi linkstate prie kvepalų, sukurtų konkrečiai vyrams, reikėtų žinoti kaip tinkamai juos išsirinkti. Kvepalai vyrams gali būti skirstomi pagal keletą kriterijų. Tai - kvapą besirenkančio vartotojo amžius, aprangos stilius, charakteris, veiklos sritis (kvepalų paskirtis) ar hobis, socialinė padėtis visuomenėje.

Vartotojo amžius neretai nusako ir pasirenkamų kvepalų kvapą. Jaunesnio amžiaus vaikinai ir vyrai linkę rinktis švelnesnius, gaivesnius kvapus. Na o brandesni vyrai atitinkamai renkasi taurius, brandžius kvapaus, neretai turinčius kartumo, aštrumo atspalvius.

Aprangos stilius taip pat svarbus veiksnys renkantis kvepalus. Neretai pasirinkimui įtaką daro ir buteliuko dizainas. Klasikinius drabužius dėvintiems vyrams labiau tinkami populiarių gamintojų kvepalai griežtesnių formų buteliukuose, na o „laisvo“ stiliaus mėgėjai renkasi įvairesnius kvepalus, netradicinių formų kūrybingai apipavidalintuose buteliukuose.

Charakterio bruožai - ko gero vienas svarbiausių veiksnių renkantis tokias priemones kaip kvepalai vyrams. Praktiški, dalykiški vyrai dažniau renkasi muskuso, medžių žievės ar žemės kvapą turinčius kvepalus. Kūrybiški, aistringi vyrai renkasi ryškesnių prieskonių, tokių kaip pipirai, cinamonas, rozmarinas ir panašius kvapus. Na o vyrai, norintys pabrėžti savo individualumą neretai renkasi citrusinių vaisių prieskonį turinčius kvepalus.

Priklausomai nuo veiklos srities, kvepalų pasirinkimas taip pat skirtingas. Aktyviai sportuojantiems vyrams patartina rinktis lengvesnius kvapus, kurie netrukdytų tokioje veikloje. Na o veikliems verslininkams tinkami kiek salstelėję kvapai su muskuso ar tabako prieskoniais. Ramesnį gyvenimo būdą propaguojantys vyrai dažniau renkasi juos papildančius aštresnius, ryškesnius kvapus.

Socialinę padėtį visuomenėje nusako prabangūs vyriški kvepalai, gaminami limituotais kiekiais ir turintys išskirtinius kvapus. Didelę kainos dalį, žinoma, sudaro kvepalų prekinė išvaizda, dizainas ir gamintojo vardas. Tačiau kvepalų žinovai teigia, jog kvapai daro įtaką žmogaus emocinei būsenai, savijautai, todėl prabangūs kvepalai ypač vertinami dėl juose esančių kvapiųjų medžiagų kokybės.