Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Šios kategorijos prekių pristatymo terminas: 10-14 dienų
nuo1374 €
716 €
item photo
Tualetinis vanduo Bvlgari Black
nuo3094 €
nuo4623 €
7330 €
nuo1873 €
2657 €
item photo
Tualetinis vanduo Marvel Comics Invincible 75ml
1407 €
3120 €
nuo4192 €
item photo
Tualetinis vanduo Minions Minions 75ml
1448 €
6039 €
item photo
Parfumuotas vanduo Diptyque Tam Dao 75ml
12585 €
1448 €
item photo
Parfumuotas vanduo Diptyque Philosykos 75ml
12319 €
item photo
Tualetinis vanduo Lagerfeld Kapsule Light
nuo1653 €
nuo7926 €
5178 €
nuo1348 €
7454 €
item photo
Tualetinis vanduo Kenzo Totem Orange
nuo2162 €
item photo
Tualetinis vanduo Lagerfeld Kapsule Woody
nuo1654 €
item photo
Odekolonas Demeter Green Tea
nuo1546 €
49906 €
item photo
Odekolonas Demeter Gin & Tonic
nuo1546 €
item photo
Tualetinis vanduo Kenzo Totem Blue
nuo2160 €
item photo
Tualetinis vanduo Calvin Klein One
nuo1376 €
item photo
Odekolonas Demeter Peach
nuo1546 €
7280 €
8105 €
item photo
Tualetinis vanduo Cartier Eau De Cartier
nuo726 €

Universalūs kvepalai

Nors kvepalai dažnai skirstomi į vyriškus ir moteriškus, tačiau vis dažniau yra grįžtama prie istorinės kvepalų kilmės, kuomet tais pačiais kvapais kvėpindavosi abiejų lyčių atstovai. Taigi, šiuolaikiniame pasaulyje moteriškumui ir vyriškumui po truputį niveliuojantis, madingais tampa universalūs kvepalai. Žinomi prekių ženklai vis dažniau savo gerbėjams pasiūlo taip vadinamų „Unisex“ kvepalų pavyzdžių.

Tokie kvepalai ko gero tapo populiarūs dėl to, jog neatsirado vienos formulės, apibrėžiančios kokie kvepalai turėtų patikti visoms moterims ar visiems vyrams. Kadangi žmonės labai skirtingi, jų pomėgiai taip pat skiriasi, o tai aktualu ir kvapų pasaulyje. Dažniausiai pasirenkami kvepalai atspindintys asmenybę, individualų skonį. Taigi, įsivyrauja nuomonė, jog asmenybė yra kur kas svarbiau nei nusistovėję stereotipai, o uoslės suvokimas yra daugiau kultūrinis.

Universalūs kvepalai dažnai pasižymi medienos - kedro, pušies, ąžuolo žievės ir kitais kvapais. Na o šie elementai derinami su gaiviais kvapais, tokiu būdu išgaunant tarpinį, universalų kvapą.

Universalūs kvepalai neretai pasirenkami ir tais atvejais, kuomet jais nutaria kvėpintis keletas šeimos narių. Užsienyje ši mada vis labiau populiarėja. Tas pats kvapas tarsi apjungia, suvienija žmones. Toks pasirinkimas labai patogus ir tais atvejais, kuomet vartotojai mėgsta kaitalioti kvapus, kiekvienai dienai ar nuotaikai pasirinkdami vis kitokį kvapą. Taip pat šio tipo kvepalai yra parankūs tuo, jog yra tinkami kiekvienam žmogui (žinoma, atitaikant pagal skonį) ir kiekvienai progai. Jais galima kvėpintis einant į darbą biure, leidžiant laisvalaikį ar ruošiantis kviestinei vakarienei. Taigi, šie kvepalai universalūs visomis prasmėmis. Tokie kvepalai - tai ne tik kosmetikos priemonė, bet ir tam tikras asmeninis aksesuaras, leidžiantis pabrėžti kiekvieno žmogaus ar kelių žmonių grupės bruožus.

Universalius kvepalus dažnai renkasi ir jaunuoliai. Tai puikus sprendimas, kuomet asmeninis skonis uoslės atžvilgiu dar nėra pilnai susiformavęs. Tokie kvepalai taip pat atspindi ir jaunatvišką pasaulėžiūrą, todėl jaunų žmonių ypač mėgiami.

Taigi, nesvarbu, ar planuojate pirkti kvepalus sau, ar dovanoti, kvepalų pasirinkimui neturėtų daryti įtakos pakuotės įrašas „Unisex“. Koncentruokite dėmesį ties kvapu. Universalūs kvepalai pabrėš jūsų kūrybiškumą, laisvę, charakterį ir stilių.