Media konverteris Intellinet 10/100Base-TX (RJ45)/100Base-FX (SM SC) 20km 1310nm

3816 €
5870367647
Prekės kodas
36 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
Nėra
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

Tinklo protokolas ir jungties tipas 1 FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Tinklo protokolas ir jungties tipas 2 FastEthernet 100BaseFX - SC
Kabelių instaliacijos tipas UTP - neekranuota vyta 4 porų
Aukštis 26 mm
Plotis 70 mm
Ilgis 105 mm
Papildoma informacija RJ45 jungtis Auto MDI / MDI-X palaikymui ir autosuderinamumui