Media konverteris Intellinet 1000Base-T RJ45 / 1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm

9910 €
5870367359
Prekės kodas
120 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
Nėra
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

Tinklo protokolas ir jungties tipas 1 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Tinklo protokolas ir jungties tipas 2 GigabitEthernet 1000BaseLX - SC
Kabelių instaliacijos tipas UTP - neekranuota vyta 4 porų
Aukštis 26 mm
Plotis 70 mm
Ilgis 115 mm
Papildoma informacija 100 m (kabeliui RJ45)