Medinis balansinis dviratukas DIP DAP medinis balansinis dviratukas MS-01/1 green

7917 €
MS-01/1_green
Prekės kodas
DIP DAP
Gamintojas
n/a mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
Nėra
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

 DIP DAP medinis balansinis dviratukas yra rankinio surinkimo, jis yra pagamintas iš beržinės medienos – sujungimai iš aukštos kokybės medžiagų ir gero dizaino.
Balansinis dviratukas skirtas vaikams nuo 3m.

 APRAŠYMAS


Bendrovė MGS gamykla (LV) siūlo geriausią pirmąjį dviratuką Jūsų vaikui. DIP DAP balansinis dviratukas, tai unikalus žaislas, kuris skatina vaiko vystymąsi. Medinis balansinis dviratukas yra rankinio surinkimo, jis yra pagamintas iš beržinės medienos – sujungimai iš aukštos kokybės medžiagų ir gero dizaino.
Balansinis dviratukas skirtas vaikams nuo 3m.

Kodėl verta pasirinkti DIP DAP?

Paviršius yra apdorotas ekologiškomis medžiagomis, kurios yra draugiškos aplinkai ir vaikams - su sėmenų aliejumi.
Jis yra lengvas - 3,9 kg, pritaikytas prie savo vaiko augimo su reguliuojamu sėdynės aukščiu (34 cm - 43 cm).
Unikalus vairo sujungimas apsaugo jūsų vaiką nuo pirštų sužeidimų, o ribotas vairo pasukimo kampas suteikia papildomą stabilumą ir saugumą.
Balansinis dviratukas yra su guminiais pripučiamais 12 colių ratais ant metalinių diskų su guoliais, kurie užtikrina lengvą judėjimą.
Balansinis dviratukas plėtoja pusiausvyros ir koordinacijos jausmą, taip pat parengia vaiką važinėti dviračiu su pedalais. Tai saugus būdas išmokyti vaiką važiuoti dviračiu.
Jis gali būti naudojamas tiek patalpose, tiek lauke.
Jis vysto vaiko savimonę ir nepriklausomybę.

Kaip naudotis balansiniu dviratuku DIP DAP?

Nėra dviračių pedalų, o tai reiškia, kad vaikas, juda su balansinio dviratuko pagalba, todėl labai gerai vystosi visos raumenų grupės. Iš pradžių vaikas juda remdamasis į vairą apžergęs balansinį paspirtuką. Kai tik vaikas pradeda jaustis sdaugiau, jis pradeda sėstis ant jo. Tokiu būdu jis pradeda suprasti ir įsisavinti pusiausvyros naudojimą bei ją vystyti. Vaikas tai daro intuįtyviai, natūraliu būdu ir tada jis pradės žavėtis naujomis judėjimo galimybėmis. Bet kokiu atveju, tai yra smagus ir lengvas procesas, kurio metu vaikas vystosi.

Ką tai reiškia tėvams?

Jums daugiau nereikės vaikščioti su jūsų vaiku pasilenkus ir jausti skausmus nugaroje, ragindami vaiką minti, spausti pedalus. Vaikas nepergyvens, kad jam neišeina. Balansinis dviratukas sveria tik 3,9 kg, vaikas pats norės jį panešti. Kai vasarą pradeda lyti, jums nereikės imti vaiką į vieną ranką, o dviratį į kitą, kuris išteps drabužius ir bėgti namo. Vaikas savo kojomis labai greitai judės su pats su balansiniu dviratuku. Jums dar reikės pasistengti jį pavyti!

 Techninės savybės:

Medžiaga: Beržo mediena

Ratai: 12" pripučiami ratai su guoliais, diskai metaliniai

Svoris: 3,9kg

Sodynės aukštis: 34-45cm, reguliuojamas

Sodynė minkšta, pagaminta iš tvirto audinio. Nuimama ir plaunama.

Pagaminta Latvijoje!Jūsų pasirinkta prekė
Panašios prekės
7917 €
747 €
754 €
754 €