Modulis transiveris Cisco GE SFP module, LC connector, LX/LH transceiver, MMF/SMF, 1310nm, DOM

73044 €
5871773821
Prekės kodas
CISCO SYSTEMS
Gamintojas
90 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
Nėra
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

 

Jūsų pasirinkta prekė
Panašios prekės
item photo
Modulis transiveris HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver
7920 €
2183 €