Modulis transiveris Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m

3321 €
5870367015
Prekės kodas
120 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
7
Sandėlyje
Rūšis MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)
Papildoma informacija Bangos ilgis: 850 nm
Daugiau informacijos www.intellinet-network.com [LINK]
Jūsų pasirinkta prekė
Panašios prekės
item photo
Modulis transiveris HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver
10843 €
3782 €
2183 €