Modulis transiveris MikroTik 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D 550 m

1752 €
149011
Prekės kodas
MIKROTIK
Gamintojas
12 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
2
Sandėlyje
Tipas SFP module
Performance Wavelength 850nm, Distance 550M, Data Rate 1.25G, MM Mode
Jungties tipas Dual LC
Suderinamumas RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
Jūsų pasirinkta prekė
Panašios prekės
2196 €
2128 €