Modulis transiveris MikroTik 10G SFP+ transceiver with a LC connector S+85DLC03D

5232 €
149013
Prekės kodas
MIKROTIK
Gamintojas
12 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
Nėra
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

Tipas SFP+ module
Performance Wavelength 8500nm, Distance 300 m, Data Rate 10G, MM Mode
Jungties tipas LC
Suderinamumas CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
Jūsų pasirinkta prekė
Panašios prekės
8769 €
2254 €
3782 €