Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

ACER V5

Nešiojami kompiuteriai Acer V5 – tai ploni ir stilingi sprendimai, kurie su naujausių Intel  procesorių pasirodymu tapo dar plonesni, kartu suteikia galimybę pasirinkti ekrano dydį, kuris gali būti 11,6“, 14“ arba 15,6“ įstrižainės. Du modeliai su didžiausiais ekranais gali pasiūlyti net keturių skirtingų, tačiau patrauklių spalvų korpusus, tuo tarpu kompaktiškas modelis – dviejų spalvų, o tai leidžia parinkti tiek dydį, tiek atspalvį, priklausomai nuo kiekvieno žmogaus stiliaus ir skonio.

Acer V5 – tai galingi ir greiti nešiojami kompiuteriai. Juose vaizdu galima mėgautis Full HD raiškos (1920 x 1080 taškų) ekrane, didelį greitį suteikia naujausi, ketvirtos kartos Intel Core procesoriai, naujausia Intel integruota grafika arba diskretinės vaizdo plokštės. Be to, už vartotojo informacijos saugumą yra atsakinga firminė technologija Acer Theft Shield, kurią galima aktyvuoti tuomet, jei nešiojamas kompiuteris yra prarandamas.

Su šiais nešiojamais kompiuteriais galima mėgautis gyvu bendravimu su savo draugais ir šeimos nariais. Acer V5 nešiojami kompiuteriai su 14“ ir 15,6“ įstrižainės ekranais turi net keturis integruotus garsiakalbius, palaikančius ketvirtos kartos Dolby Home Theater technologiją. Pastaroji leidžia mėgautis nuostabia garso kokybe pramogų metu, taip pat tais atvejais, kaip naudojamasi vaizdo konferencijomis. Puikios kokybės ekranas suteikia plačius matymo kampus (modeliuose su 14“ ir 15.6“ ekranais), perduoda tikslias spalvas ir stabilų vaizdą visuose ekrano taškuose, taigi pramogauti prieš šių nešiojamų kompiuterių galės ir grupelė žmonių.

Naujausi modeliai turi sensorinį ekraną, kurie palaiko ne tik multi-touch technologiją, atpažįstančią iki 10 prisilietimų vienu metu, tačiau kartu išnaudoja visas operacinės sistemos Windows 8 vartotojo sąsajos galimybes. Pastaroji leidžia dirbti tiek su tradiciniu darbastaliu, kuris įdiegtas Windows 7, tiek ir su naujuoju Modern UI. Čia užduočių atlikimas praktiškai nesiskiria nuo planšečių, taigi bus labai lengva pereiti nuo pastarųjų prieš šių Acer nešiojamų kompiuterių. Kadangi duomenys gali būti saugomi „debesyse“, reikiami dokumentai ir kiti failai gali būti pasiekiami be jokio vargo, o darbas visiškai neužtruks.

Acer V5 – tai ultrabook tipo nešiojami kompiuteriai, o tai leidžia kalbėti apie ploną ir lengvą korpusą, kurio storiausia vieta neviršija 21 mm. Juose įdiegti itin taupūs Intel Core procesoriai, kurie eikvoja nedaug elektros energijos, taigi taupo akumuliatoriaus talpą. Tai leidžia šių nešiojamų kompiuterių vartotojams tikėtis ilgo baterijos darbo laiko kelionėse ir išvykų metu, nebijant tų momentų, kad po kelių valandų darbą teks nutraukti dėl netikėtai išsekusios baterijos.

Plonumo labui paaukotas optinių diskų įrenginys, taigi nuo šiol Acer V5 įrenginiai yra lengvesni nei konkurentų modeliai, kurie tokį įrenginį turi. Antra vertus, sutaupyta vieta leidžia įdiegti papildomas periferines jungtis, pavyzdžiui, iki 10 kartų spartesnę nei USB 2.0 sąsają USB 3.0. Papildomai vidinė erdvė išnaudojama diskretinės vaizdo plokštės įdiegimui (paprastai naudojama kompanijos nVidia GeForce grafika). Tai leidžia tikėtis, kad šie nešiojami kompiuteriai bus ne tik ploni ir lengvi, ilgai veiks jų akumuliatorius, tačiau ir multimedia programos veiks be jokių nesklandumų.