Jūs pasirinkote

Rodyti po:thumbnail list viewtable list view

APPLE Nešiojamieji kompiuteriaiKompanijos Apple nešiojamų kompiuterių asortimentas nepasižymi didele įvairove, čia galima išskirti kelias esmines kategorijas, kurios skiriasi savo procesorių modeliais, duomenų kaupiklių ir operatyvios atminties talpa, taip pat ekranų įstrižainėmis bei pozicionavimu. Šios kategorijos – tai MacBook Pro ir MacBook Air, kuriose akcentuojamos kelios skirtingos funkcijos.

Apple MacBook Air išsiskiria savo plonumu ir lengvumu. Antra vertus, tai nereiškia, kad jis negali būti galingas, produktyvus, patikimas ir patogus naudoti. Be to, MacBook Air gali papildomo maitinimo iš elektros rozetės veikti beveik visą darbo dieną, tuo jis skiriasi nuo kitų įprastų plonų ir lengvų nešiojamų kompiuterių, kuriuos siūlo kiti gamintojai.

MacBook Air modeliai yra ne storesni nei keli centimetrai, taigi jame jau nebėra vietos tradiciniams kietiems diskams. Vietoj jų naudojamos NAND Flash atminties mikroschemos, kurios neturi judančių dalių. O tai reiškia, jog jie patikimi, patvarūs ir nekelia jokio triukšmo. Be to, tokios atminties mikroschemos užima žymiai mažiau vietos. Visa tai leidžia atlaisvinti vietos kitiems komponentams, pavyzdžiui, didesnės talpos baterijos gali būti diegiamos. Tokiu būdu, turime nešiojamą kompiuterį, kurie praktiškai sveria beveik vieną kilogramą, o savo mobilumų gali pradžiuginti mėgstančius keliauti žmones.

MacBook Air taip pat garsėja labai patogiu Multi-Touch technologijos įgyvendinimu. Šiuose Apple nešiojamuose kompiuteriuose didelį lietimui jautrų laukelį su stikliniu paviršiumi, kuriame nėra mygtukų – pats laukelis yra vienas didelis mygtukas. Taip pat galima išskirti ir patogią klaviatūrą, kuri yra labai ergonomiška, renkant tekstą, joje įdiegtas LED pašvietimas, taigi bus galima patogiai matyti mygtukus ir tamsoje. Integruotas apšvietimo daviklis reaguoja į aplinkoje kintančią šviesą, taigi kartu lengvai pakoreguoja ne tik klaviatūros, tačiau ir ekrano pašvietimą.

MacBook Air kompiuterių ir sisteminė dalis, ir ekrano dangtis pagaminti, naudojant Unibody technologiją. Tokia konstrukcija numato, kad korpusas gaminamas iš vientiso aliuminio lydinio, taip konstrukcija tampa tikslesnė ir paprastesnė – joje tiesiog mažiau sudedamųjų dalių. Viso to dėka nešiojamas kompiuteris yra neįtikėtinai lengvas, o kartu gana tvirtas, kad galėtų atlaikyti nepalankų išorės poveikį.

Apple MacBook Pro nešiojami kompiuteriai yra kiek didesni savo korpuso storiu, taip gali pasigirti ir 15 colių ekranais. Tai modeliai, kurie pirmieji iš Apple kompiuterių gavo Retina ekranus. Jų raiška yra itin aukšta, taigi galima drąsiai teigti, kad jie puikiai tiks profesionalams, kurie užsiima, pavyzdžiui, darbu su grafika, spalvomis, vaizdų retušavimu ar aukštos raiškos vaizdo medžiagos montavimu – didelis taškų tankis garantuoja, jog vaizdas bus labai aiškus, tikslus, tekstas detalus, be iškraipymų, todėl kasdienis darbas Internete, el. laiškų skaitymas bus vienas malonumas.

MacBook Pro nešiojami kompiuteriai taip pat pasižymi itin sparčiais ir patikimais NAND Flash duomenų kaupikliais, jų produktyvumo lygis yra žymiai didesnis nei ultra plonų ir lengvų MacBook Air. Kartu yra galimybė pasirinkti modelių kuriame yra diskretinė vaizdo plokštė, taigi yra galima išnaudoti ir darbui su rimtesne grafika, o galbūt ir žaidimams. Galiausiai galima pabrėžti, kad visi Apple nešiojami kompiuteriai turi IPS matricas, kurios pasižymi puikiu spalvų atvaizdavimu, taip pat dideliais matymo kampais, dideliu kontrastu, spalvų sodrumu ir t.t.