Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

DELL Inspiron 15

Dell Inspiron 15 serijos nešiojami kompiuteriai – tai idealūs pradinio lygmens sprendimai, kurie gali pasiūlyti ne tik mažą kainą, tačiau ir plačias galimybes, kurias suteikia naujausia Microsoft operacinė sistema Windows 8 bei talpus duomenų kaupiklis. Šios serijos nešiojami kompiuteriai nuo ankstesnės kartos Inspiron 15 modelių visų pirma skirias ULV klasės Intel procesoriais, kurių pavadinimo gale yra raidė „U“. Pastaroji reiškia, kad tai yra itin mažai energijos vartojantys procesoriai, ypač teigiamai veikiantys autonominio darbo laiką.

Nepaisant savo kompaktiško dizaino ir nedidelių matmenų, Inspiron 15 serija gali turėti ne tik Celeron ir Pentium, tačiau ir Core i3 ULV šeimos procesoriai, kurie leis pasiūlyti ir energetinį efektyvumą ir didelį produktyvumo lygį. Visa tai kartu su naujausia operacine sistema Windows 8 bei diskretine vaizdo plokšte (ši prieinama kai kuriuose modeliuose) suteiks galimybę išnaudoti visus šių nešiojamų kompiuterių privalumus. Tarp tokių pirmiausia reikia paminėti daugialypės terpės galimybes. Kiekvienas Dell Inspiron 15 modelis turi DVD optinių diskų įrenginį, taip pat talpų kietą diską, kurių dėka bus galima mėgautis filmais, muzika, peržiūrėti nuotraukas, taip pat greitai atlikti savo kasdienius darbus.

Kai kurios Dell Inspiron 15 modifikacijos kaip opciją siūlo sensorinės sąsajos funkcionalumą. Tai reiškia, kad šią technologiją palaikys ne tik lietimui jautrus laukelis, tačiau tam puikiai pasitarnaus ir lietimui jautrus ekranas. Viskas, ką anksčiau buvo galima padaryti su pele ir klaviatūra, dabar lengvai prieinama pirštų pagalba, tad bus labai paprasta iš pradžių dirbti su planšete, o darbus baigti su Inspiron 15 nešiojamu kompiuteriu (ir atvirkščiai). Iš tokių užduočių galima paminėti darbą su el. paštu, norimų interneto puslapių lankymas, multimedia medžiagos prieiga ir redagavimas, persijungimas tarp įvairiausių programėlių – ir visa atliekama intuityviai bei paprastai, lengvais pirštų prisilietimais.

Stilingas ir plonas dizainas reiškia, kad nuo šiol turėtume pamiršti storus ir nerangius nešiojamus kompiuterius. Dell Inspiron 15 modeliai yra net 1 cm plonesni nei įprasti nešiojamų kompiuterių variantai, išsiskiriama tesktūruotu ekrano dangčio paviršiumi ir aplinka žemiau klaviatūros, kur padedamos rankos. Tai ne tik patogu, tačiau ir praktiška, kadangi toks paviršius mažiau teplus, nei blizgantis, taigi ir atrodo gražiau ir stilingiau net po ilgo naudojimosi laikotarpio.

Nepaisant mažos kainos, Inspiron 15 nešiojami kompiuteriai siūlo nemažą funkcionalumą: tai ir keturios USB jungtys, kurių dėka galima prijungti visą eilę įrenginių (pradedant pele ir baigiant išoriniais duomenų kaupikliais), atminties kortelių skaitytuvas, leisiantis perkelti nuotraukas ir vaizdinę medžiagą iš fotoaparatų, HDMI sąsaja, suteikianti galimybe transliuoti vaizdinę medžiagą į didelės įstrižainės kompiuterinį monitorių arba televizorių.

Galiausiai būsimus Dell Inspiron 15 nešiojamų kompiuterių savininkus turėtų nudžiuginti ir ilgas baterijos darbo laikas. Tam puikiai pasitarnauja ne tik didelės talpos baterija, tačiau ir taupūs procesoriai bei perteklinių, didelės galios komponentų nebuvimas, kurie kelionių atveju tik trukdytų.