Jūs pasirinkote

Rodyti po:thumbnail list viewtable list view

HEWLETT-PACKARD Nešiojamieji kompiuteriaiEl. parduotuvės TipTop.lt asortimentą sudaro įvairiausių HP nešiojamų kompiuterių gama, kurie visiškai patenkins net ir išrankiausio vartotojo poreikius.

Kompanija HP išskiria šias nešiojamų kompiuterių kategorijas: kasdieniai nešiojami kompiuteriai (biudžetiniai modeliai Compaq, taip pat Pavilion G ir dm Series), ultrabook tipo nešiojami kompiuteriai (SleekBook serija, kai kurie Envy ir Folio modeliai), multimedia ir pramogoms skirti sprendimai (Pavilion dv serija), didelės galios nešiojami kompiuteriai, kurie puikiai tinka ir žaidimams (kai kurie Envy ir Pavilion modeliai), verslo klasės nešiojami kompiuteriai (ProBook serija).

Kasdienių HP nešiojamų kompiuterių grupę sudaro modeliai tokioms užduotims atlikti, kaip naršymas Internete, filmų žiūrėjimas, muzikos klausymasis, retkarčiais darbas su biuro programomis. Šios kategorijos modeliai turi 13.3” – 17.3“ ekranus, Intel Core arba AMD hibridinius procesorius, dažniausiai į procesorius integruotą grafiką; iš kitų kategorijų išsiskiria nedidele kaina.

Ultrabook tipo HP nešiojami kompiuteriai pasižymi iki 21 mm storio korpusu, yra lengvi, turi Intel Core procesorius, pasižymi ilgu baterijos darbo laiku, ypač greiti ir patikimi SSD tipo kietieji diskai, atspariais vibracijai ir smūgiams. Dažniausiai tokie modeliai turi 11.6” – 13.3” įstrižainės ekranus (dažniausiai tokiuose nėra DVD optinių diskų įrenginio), tačiau didžiausi modeliai turi 15.6” įstrižainės. Kai kurie iš jų turi ir sensorinius ekranus, galinčius išnaudoti naujausių Windows operacinių sistemų vartotojų grafinės sąsajos galimybes.

Multimedia užduotims ir pramogoms skirti HP nešiojami kompiuteriai turi ne tik galingus Intel Core procesorius (Core i5, Core i7), tačiau ir diskretinės vaizdo plokštės. Šie modeliai paprastai turi 15.6” – 17.3“ ekranus, kurių raiška gali siekti Full HD (1920 x 1080 taškų), o tai leidžia ne tik žiūrėti filmus, tačiau ir dirbti su vaizdine medžiaga, kartu mėgautis muzika, kadangi šios kategorijos nešiojamuose kompiuteriuose paprastai būna įdiegtos pažangios garso posistemės su kokybiška akustika.

Galingų HP nešiojamų kompiuterių serija puikiai tinka žaidimų gerbėjams, kadangi siūlo bekompromisį galios ir galimybių derinį. Čia naudojami galingiausi mobilūs procesoriai (paprastai tai yra keturių branduolių Intel Core i7 modeliai), vidutinės bei aukščiausios klasės nVidia GeForce ir AMD Radeon vaizdo plokštės, net iki 32 GB operatyvios atminties, nuo 15.6” iki 17.3” įstrižainės ekranai (dažnai su Full HD taškų raiška, kartais – ir su 3D technologijos palaikymu), galinga garso posistemė, turinti ir žemų dažnių garsiakalbį, išskirtinį dizainą ir galimybes, kurios palengvina žaidimo procesą.

HP nešiojami kompiuteriai pirmiausia skirti verslo vartotojams. Čia dažniausiai naudojami matiniai paviršiai, periferinių jungčių įvairovė taip pat pritaikyta verslo poreikiams. Dažnai įdiegiami spartūs procesoriai, tačiau tenkinamasi integruota grafika arba specifinėmis vaizdo plokštėmis, kurios pritaikytos darbui su specifinėmis programomis (projektavimas, dizainas, 3D grafika ir t.t.). Naudojamos duomenų šifravimo, pažangios administravimo technologijos. Korpusai dažnai gaminami iš patvaresnių medžiagų, turi galimybę prijungti specialią Docking stotelę.