Jūs pasirinkote

Rodyti po:thumbnail list viewtable list view

TOSHIBA Nešiojamieji kompiuteriaiTipTop.lt siūlomą kompiuterių asortimentą sudaro pilna gama Toshiba nešiojamų kompiuterių, kurie visiškai patenkins net ir išrankiausio vartotojo poreikius.

Kompanija Toshiba išskiria šias nešiojamų kompiuterių kategorijas: kasdieniai nešiojami kompiuteriai (Toshiba Qosmio ir Satellite įvairiausi biudžetiniai modeliai C Series, L Series), ultrabook tipo nešiojami kompiuteriai (Satellite U Series, Portege Z Series), multimedia ir pramogoms skirti sprendimai (Toshiba N Series ir NX Series), didelės galio nešiojami kompiuteriai (TOSHIBA Qosmio X Series, Satellite S ir P Series), su kuriais puikiai veikia žaidimai, verslo klasės nešiojami kompiuteriai (Toshiba Portege Z ir R Series, Tecra R Series), taip pat galima sutikti ir 3D funkcionalumą turinčių variantų.

Kasdienių TOSHIBA Satellite C Series, L Series nešiojamų kompiuterių grupę sudaro modeliais kasdienėms užduotims atlikti (naršymas Internete, filmų žiūrėjimas, muzikos klausymasis, retkarčiais darbas su biuro programomis). Šios kategorijos ekranai turi 13.3” – 17.3“ matricas, Intel Core arba AMD hibridinius procesorius, dažniausiai į procesorius integruotą grafiką; iš kitų kategorijų išsiskiria nedidele kaina.

Ultrabook tipo TOSHIBA nešiojami kompiuteriai pasižymi iki 21 mm storio korpusu, yra lengvi, turi Intel Core procesorius, pasižymi ilgu baterijos darbo laiku, ypač greitais ir patikimais SSD tipo duomenų kaupikliais, atspariais vibracijai ir smūgiams. Paprastai tokie modeliai turi 11.6” – 13.3” įstrižainės ekranus (dažniausiai optiniai diskų įrenginiai tokiuose nekomplektuojami), tačiau didžiausi modeliai turi 15.6” įstrižainės. Kai kurie iš jų turi ir sensorinius ekranus, galinčius išnaudoti naujausių Windows operacinių sistemų vartotojų grafinės sąsajos galimybes.

Multimedia užduotims ir pramogoms skirti TOSHIBA nešiojami kompiuteriai turi ne tik galingus Intel Core procesorius (Core i5, Core i7), tačiau ir diskretines vaizdo plokštes. Šie modeliai paprastai turi 15.6” – 17.3“ ekranus, kurių raiška gali siekti ir Full HD (1920 x 1080 taškų), o tai leidžia ne tik žiūrėti filmus, tačiau ir dirbti su vaizdine medžiaga, kartu mėgautis muzika, kadangi šios kategorijos nešiojamuose kompiuteriuose paprastai būna įdiegtos pažangios SRS Premium Sound garso posistemės su kokybišką Harman/Kardon akustika.

Galingų Toshiba Qosmio X nešiojamų kompiuterių serija puikiai tinka žaidimų gerbėjams, kadangi siūlo bekompromisį galios ir galimybių derinį. Čia naudojami galingiausi mobilūs procesoriai (paprastai tai yra keturių branduolių Intel Core i7 modeliai), vidutinės bei aukščiausios klasės nVidia GeForce ir AMD Radeon vaizdo plokštės, net iki 32 GB operatyvios atminties, nuo 15.6” iki 17.3” įstrižainės ekranai (dažnai su Full HD taškų raiška, kartais – ir su 3D technologijos palaikymu), galinga garso posistemė, turinti ir žemų dažnių garsiakalbį, išskirtinį dizainą ir galimybes, kurios palengvina žaidimo procesą.

Toshiba nešiojami kompiuteriai Portege Z ir R Series, Tecra R pirmiausia skirti verslo vartotojams. Čia dažniausiai naudojami matiniai paviršiai, periferinių jungčių įvairovė taip pat pritaikyta verslo poreikiams. Dažnai įdiegiami spartūs procesoriai, tačiau tenkinamasi integruota grafika arba specifinėmis vaizdo plokštėmis, kurios pritaikytos darbui su specifinėmis programomis (projektavimas, dizainas, 3D grafika ir t.t.). Naudojamos duomenų šifravimo, pažangios administravimo technologijos. Korpusai dažnai gaminami iš patvaresnių medžiagų, turi galimybę prijungti specialią Docking-station. Čia akcentuojamas patikimumas ir stabilumas, taip pat vartotojo duomenų saugumas.