Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Toshiba C855

Toshiba Satellite C855 nešiojami kompiuteriai – tai stilingi sprendimai, kurie reikalingi kasdienėms užduotims atlikti. Jie gali pasiūlyti universalumą, kuris apjungia didelį produktyvumo lygį su naujausiais procesoriais, naujausiomis grafikos posistemis bei kietais diskais, kurių talpa gali siekti 1 terabaitą.

Kartu galima pasinaudoti ir plačiomis multimedia galimybėmis, mėgautis turima filmų kolekcija, taip pat žaisti žaidimus, kurie puikiai atrodys 15,6“ įstrižainės HD TruBrite technologiją palaikančiuose ekranuose su LED pašvietimu. Visa tai bus apjungta su garso posisteme, palaikančia firminę technologiją SRS Premium Sound HD – juk garso kokybė pramogų metu yra ypatingai svarbi.

Visi Toshiba Satellite C855 modeliai turi eilę integruotų funkcijų, kurios reikalingos kasdieniams darbams ar užduotims atlikti. Šie nešiojami kompiuteriai apjungia tiek nedidelę kainą, tiek ir optimalų galimybių derinį – platus pasirenkamų procesorių asortimentas, galimybė išsirinkti versijas su didesniais nei įprasta operatyvios atminties kiekiais. Tai leidžia susikonfigūruoti sau norimos galios nešiojamą kompiuterį, tuo tarpu stilingas dizainas leidžia pasirinkti norimos spalvos modifikaciją – tai gali būti juoda, balta, raudona arba sidabrinė.

Šiandien HD raiškos ekranai nešiojamuose kompiuteriuose yra įprastas dalykas, tą patį gali pasiūlyti ir Toshiba Satellite C855 nešiojami kompiuteriai. Didelės talpos kietuose diskuose galima sutalpinti visą eilę HD filmų. Juos patogu peržiūrėti 15,6“ įstrižainės TruBrite ekranuose.

Norintys daugiau galimybių, gali pasinaudoti integruota HDMI sąsaja, kuri leidžia iš nešiojamo kompiuterio transliuoti filmus į didelius kompiuterių monitorius arba televizorių ekranus. Visa tai papildo ir HD raiškos web kamera, leisianti bendrauti su draugais, pasitelkiant vaizdo konferencijas. Galiausiai HD sistemas užbaiga firminė garso posistemė SRS Premium Sound HD su aukštos kokybės garsiakalbiais, perteikiančiais švarų garsą.

Periferinių jungčių gausa Toshiba C855 serijos nešiojamuose kompiuteriuose suteiks bet kuriam jo savininkui galimybę kopijuoti duomenis, pasitelkus norimą duomenų perdavimo modulius. Tam puikiai pravers USB 3.0, kuri leidžia didelius duomenų kiekius (filmus, muziką, nuotraukas) perkelti per labai trumpą laiko tarpą, nedideliems failams skirta bevielė sąsaja Bluetooth 4.0, kuri leis sinchronizuoti duomenis su savo mobiliais įrenginiais be jokių kabelių, kartu leis prijungti bevieliu būdu atitinkamas ausines bei kitą suderinamą įrangą.

Norintys visuomet likti ryšio zonoje, pasinaudos kabelinio ir bevielio interneto privalumais. Tam tiks Ethernet lizdas, taip pat Wi-Fi 802.11n standartą palaikantys modulis. Darbo metu labai pravers ergonomiška klaviatūra su pilnaverčiu skaičių mygtukų bloku. Visos periferinės jungtys įdiegtos taip, kad būtų lengvai ir greitai pasiekiamos. Galiausiai prie viso to dera firminė programinė įranga Toshiba Eco Utility, kuri leis sumažinti elektros energijos sąnaudas, o tai leis ilgiau dirbti kelionė ir komandiruočių metu.