Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Toshiba L855

Toshiba Satellite L855 serija – tai naujas požiūris į nešiojamų kompiuterių dizainą ir galimybes. Jie turi ploną ekrano rėmelį, puikų šaltai mėlynos spalvos aliuminio korpusą. Šio stilingo sprendimo viduje slypi galinga aparatinės įranga, kuri leis mėgautis žaidimais, vaizdine medžiaga bei filmais, taip pat asmeninėmis nuotraukomis ir kitais vaizdais puikiame HD raiškos ekrane.

Visa tai papildyta plačiomis daugialypės terpės galimybėmis. Skirtingos aparatinės įrangos konfigūracijos leis pasirinkti naujausios kartos procesorius, diskretines vaizdo plokštes, taip pat didelės talpos duomenų kaupiklius, kurių talpa gali viršyti 1 terabaitą. Visa tai papildyta firmine Toshibba kompiuterių kokybe, kuri leidžia šiems nešiojamiems kompiuteriams net tik atlikti savo funkcijas, tačiau ir puikiai atrodyti.

Toshiba Satellite L855 funkcionalumas pirmiausia pabrėžiamas ne tik HD, tačiau ir Full HD ar net 3D Full HD ekranais, o tai leidžia kalbėti apie vaizdo kokybę, kurią suteikia televizoriai. Turinys puikiai matysis raiškiame HD ekrane, kurio įstrižainė sudaro 15,6 colių, o kartu įdiegtas ir LED pašvietimas, leisiantis mėgauti didelio kontrasto vaizdu. Jei tik yra galimybių, šie nešiojami kompiuteriai lengvai prijungiami prie HD televizorių ar projektorių per HDMI jungtį. Yra galimybių pasirinkti modelių ir su Blu-Ray optinių diskų įrenginiu, tad filmus galima bus žiūrėti ir 3D formatu ar transliuoti juos per HDMI sąsają į suderinamą 3D televizorių.

Jei yra galimybių žiūrėti tik DVD kokybės filmuotą medžiagą, firminė Toshiba technologiją „Resolution+“ leis juos žiūrėti taip, tarsi tai būtų HD filmai. Didelės raiškos vaizdo konferencijas bus galima lengvai organizuoti, pasitelkiant integruotą HD web kamerą. Plati garsiakalbių juosta viršutinėje srityje virš klaviatūros – tai ne tik dizaino sprendimas, tačiau ir galimybė mėgautis plačiomis garso galimybės bei kokybišku skambesiu filmuose bei klausant muzikos. Tam puikiai tiks ir firminė Toshiba technologija SRS Premium Sound HD, kurios aparatines galimybes papildo ir didelį funkcionalumą turinti programinė įranga.

Toshiba Satellite L855 modeliai iš kitų kompanijos produktų išsiskiria ir elegantišku melsvos spalvos aliuminio apdaila. Jis būtinai patrauks aplinkinių dėmesį, paliks neišdildomą įspūdį, tuo tarpu tai nė kiek netrukdys šiai apdailai tarnauti ilgą laiko tarpą, kol šios serijos nešiojami kompiuteriai bus naudojami. Nepaisant plono, gražiai atrodančio dizaino, Toshiba Satellite L855 serijos atstovams tai netrukdo viduje turėti galingų, naujausios kartos centrinių procesorių, diskretinės AMD arba nVidia grafikos posistemės, talpių duomenų kaupiklių, kuriuose ras vietos ne viena muzikos, filmų ar nuotraukų kolekcija, taip pat reikalingi darbiniai dokumentai.

Plačios multimedia galimybės neatsiejamos nuo didelių periferinių sąsajų funkcionalumo. Tai ir itin spartūs USB 3.0 lizdai, „USB Sleep-and-Charge“ technologija, leidžianti įkrauti mobilius įrenginius net ir tuomet, kai nešiojamas kompiuteris išjungtas, HDMI sąsaja, leisianti transliuoti HD vaizdą į televizorius, Bluetooth 4.0 bevielis modulis, skirtas greitam duomenų apsikeitimui su mobiliais įrenginiais, Wi-Fi 801.11n standartą palaikantis bevielio tinklo plokštė bei atminties kortelių skaitytuvas, kuris leis patogiai ir paprastai nukopijuoti į kompiuterį nuotraukas ir vaizdinę medžiagą ir fotoaparatų ir vaizdo kamerų.