Netgear 10GE SR SFP+ MODULE

40246 €
5870363041
Prekės kodas
NETGEAR
Gamintojas
60 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
Nėra
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

Rūšis SFP+ 10GbE Module SR (LC)
Papildoma informacija Iki 33 m naudojant multimode 62.5/125µm OM1/OM2 šviesolaidinį kabelį
Naudojamas įrenginiuose Tinka jungtims SFP+ su Smart ir Plus perjungėjais
Daugiau informacijos www.netgear.com [LINK]