Optic Patchcord Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m

601 €
5878330374
Prekės kodas
QOLTEC
Gamintojas
24 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
20
Sandėlyje
Ilgis 200 cm
Kabelių instaliacijos tipas Optic Patchcord
Kištuko 1 tipas LC duplex
Kištuko 2 tipas LC duplex
Maksimalus perdavimo greitis N/A
Papildoma informacija - Systems: WDM, FTTx
Spalva Oranžinė