Optic Patchcord Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 5m

1510 €
5878330376
Prekės kodas
QOLTEC
Gamintojas
24 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
Nėra
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

Kabelių instaliacijos tipas Optic Patchcord
Ilgis 500 cm
Kategorija Netaikoma
Kištuko 1 tipas LC duplex
Kištuko 2 tipas LC duplex
Spalva Juoda
Daugiau informacijos description