Optic Patchcord Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m

909 €
5878330377
Prekės kodas
QOLTEC
Gamintojas
24 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
Teirautis Tel.:
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

Ilgis 1000 cm
Kabelių instaliacijos tipas Optic Patchcord
Kištuko 1 tipas LC duplex
Kištuko 2 tipas LC duplex
Maksimalus perdavimo greitis N/A
Papildoma informacija - Systems: WDM, FTTx
Spalva Juoda