Optic Patchcord Qoltec Optic Patchcord LC-LC MD 50/125U OM2 | 1,0m

726 €
5878330373
Prekės kodas
QOLTEC
Gamintojas
24 mėn.
Garantija
1-3 DIENOS
Pristatymas
3
Sandėlyje
Kabelių instaliacijos tipas Optic Patchcord
Ilgis 100 cm
Kategorija Netaikoma
Kištuko 1 tipas LC duplex
Kištuko 2 tipas LC duplex
Spalva Oranžinė
Daugiau informacijos Description