Optinis kabelis Komutacinis optinis kabelis Digitus duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m

595 €
5870794516
Prekės kodas
DIGITUS
Gamintojas
24 mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
6
Sandėlyje
Ilgis 1 m
Kabelių instaliacijos tipas Daugiamodis šviesolaidis 50/125 (OM2)
Kištuko 1 tipas ST duplex
Kištuko 2 tipas ST duplex
Maksimalus perdavimo greitis 1 Gb/s
Papildoma informacija Boot: two-color
Spalva Oranžinė
Neto svoris 0.03 kg