Paspirtukas-balansinis dviratukas Scoot&Ride Highwayfreak paspirtukas-balansinis dviratukas

12545 €
Hihwayreak b/r/m
Prekės kodas
SCOOT & RIDE
Gamintojas
n/a mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
8
Sandėlyje

 Scoot & Ride Highwayfreak yra paspirtukas ir balansinis dviratukas viename. Specialiai sukurta vaikams nuo 3 iki 5 metų amžiaus, nuo 100cm iki 118cm ūgio, maksimalus svoris – 50kg

   SCOOT AND RIDE paspirtukas ir balansinis dviratukas, tai nuostabus produktas vaikams skirtas nuo 100cm iki 118cm ūgio, pasirenkant pagal modelį. Šis nuostabus išradimas apjungia du produktus: tai paspirtukas ir balansinis dviratukas - du viename. Jums nebereikės pirkti 2 produktų, užteks įsigyti tik vieną! Pasivažinėję paspirtuku lengvai ir greitai, be jokių įrankių transformuosite jį į balansinį dviratuką ir atvirkščiai.
Balansinis dviratukas moko išlaikyti pusiausvyrą važinėjimosi metu. Puikus būdas vaikučiams lavinti kojų raumenis, motoriką ir mokytis manevruoti dviratuką. Trumpai tariant, jums nereikės pirkti triračio ar dviračiui pagalbinių ratukų nes Jūsų vaikas jau mokės laikyti pusiasvyrą. Jam tereikės išmokti minti pėdalais.
Paspirtukas, tai ne tik puiki susisiekimo priemonė, bet ir aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas. Paspirtukas taip pat lavina daug raumenų grupių, bei tobulina pusiasvyrą. Važiuojant paspirtuku dirba abi kūno pusės. O ta, kuri nejuda, dirba dar daugiau - atlieka statinį darbą, turi išlaikyti kūno pusiasvyrą. Važinėjimas paspirtuku lavina raumenų stabilizatorius, o juos reikia lavinti ir treniruoti visą gyvenimą. 

Aprašymas:

Scoot & Ride Highwayfreak yra paspirtukas ir balansinis dviratukas viename. Specialiai sukurta vaikams nuo 3 iki 5 metų amžiaus, maksimalus svoris – 50kg. „Transformeris“ leidžia prisitaikyti prie vaiko augimo ir užtikrina, kad jam visad bus smagu važinėtis nepriklausomai nuo jo augimo. Balansinis dviratukas moko vaikus laikyti pusiausvyrą. O tai padeda greičiau išmokti važiuoti dviračiu be ašarų, nubrozdintų kelių ir baimės. Naudodamiesi balansiniu dviračiu, galėsite atsisveikinti su papildomais mokomaisiais ratukais ir išmokysite vaiką važiuoti dviračiu greičiau ir saugiau! O pabodus arba pavargus važinėtis balansiniu dviratuku Scoot & Ride Highwayfreak greitai transformuosite į paspirtuką su kuriuo visada smagu ir linksma važinėtis.

 

Paprastas „vienos rankos“ mechanizmas leidžia Scoot & Ride transformuoti be jokių įrankių iš paspirtuko į balansinį dviratuką ir atvirkščiai. Reguliuojamas rankenos aukštis leidžia pasirinkti patogiausią variantą važinėjantis paspituku arba balansiniu dviratuku. Didelis priekinis ratas užtikrina gerą sukibimą su kelio danga ir saugumą manevruojant, taip pat sugeria kelio nelygumus. O paminkštinta sodynė užtikrina malonų važiavimo kofortą. Scoot & Ride rieda labai tyliai, tai suteikia vaikams labai malonų važinėjimąsi ir neerzina aplinkinių nemaloniais garsais.
Tvirta konstrukcija iš aliuminio ir plieno komponentų užtikrina Scoot & Ride Highwayfreak kokybę ir patvarumą!

 Tai paspirtukas balansinis dviratukas su dideliu priekiniu ratu, kurio dėka jis rieda žymiai greičiau, lengviau ir yra valdomas kur kas lengviau, bei su tokiu paspirtuku balansiniu dviratuku galima važinėti ne tik lygia kelio danga.

Saugumo standartas : CE, EN71, ASTM F2264/F963
Sėdynės aukštis: 41cm per vidurį
Rankenos: reguliuojamos nuo 60 iki 70cm
Svoris: 3,7kg
Įpakavimas: Galutinai surinktas spalvotame įpakavime, tereikia tik įstatyti rankenas prieš naudojimą
Rekomenduojamas amžius: 3-5 metai, nuo 100cm iki 118cm ūgio
Maksimalus vaiko svoris: 50kg
Priekinis ratas iš TPR gumos, 250mm
Galinis ratas iš PU gumos, 120mm

 Guoliai ratuose: ABEC 5


Kilmės šalis - Austrija