Paspirtukas-balansinis dviratukas Scoot&Ride Highwaygangster paspirtukas-balansinis dviratukas

17772 €
Highwaygangster b/r
Prekės kodas
SCOOT & RIDE
Gamintojas
n/a mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
15
Sandėlyje

 Scoot&Ride Highwaygangster yra paspirtukas ir balansinis dviratukas viename. Specialiai sukurta vaikams nuo 5 metų amžiaus ir suaugusiems, nuo 115cm iki 175cm ūgio, maksimalus svoris – 100kg

   SCOOT AND RIDE paspirtukas ir balansinis dviratukas, tai nuostabus produktas vaikams, paaugliams ir suaugusiems skirtas nuo 82cm iki 175cm ūgio, pasirenkant pagal modelį. Šis nuostabus išradimas apjungia du produktus: tai paspirtukas ir balansinis dviratukas - du viename. Jums nebereikės pirkti 2 produktų, užteks įsigyti tik vieną! Pasivažinėję paspirtuku lengvai ir greitai, be jokių įrankių transformuosite jį į balansinį dviratuką ir atvirkščiai.
Balansinis dviratukas moko išlaikyti pusiausvyrą važinėjimosi metu. Puikus būdas vaikučiams lavinti kojų raumenis, motoriką ir mokytis manevruoti dviratuką. Trumpai tariant, jums nereikės pirkti triračio ar dviračiui pagalbinių ratukų nes Jūsų vaikas jau mokės laikyti pusiasvyrą. Jam tereikės išmokti minti pėdalais.
Paspirtukas, tai ne tik puiki susisiekimo priemonė, bet ir aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas. Paspirtukas taip pat lavina daug raumenų grupių, bei tobulina pusiasvyrą. Važiuojant paspirtuku dirba abi kūno pusės. O ta, kuri nejuda, dirba dar daugiau - atlieka statinį darbą, turi išlaikyti kūno pusiasvyrą. Važinėjimas paspirtuku lavina raumenų stabilizatorius, o juos reikia lavinti ir treniruoti visą gyvenimą. 

Aprašymas:

 Scoot and Ride Highwaygangster yra paspirtukas ir balansinis dviratukas viename. Specialiai sukurta vaikams, paaugliams ir suaugusiems nuo 5 metų amžiaus, maksimalus svoris – 100kg. Tai ne tik nuostabus, bet ir kokybiškas bei stilingas paspirtukas balansinis dviratukas. Jo išraiškingos spalvos bei gebėjimas transformuotis privers atkreipti dėmesį kiekvieno praeivio. Jūs tikrai būsite pastebėti su Scoot and Ride
Paprastas „vienos rankos“ mechanizmas leidžia Scoot and Ride transformuoti be jokių įrankių iš paspirtuko į balansinį dviratuką ir atvirkščiai. Reguliuojamas rankenos aukštis leidžia pasirinkti patogiausią variantą važinėjantis paspituku arba balansiniu dviratuku. Didelis priekinis ratas užtikrina gerą sukibimą su kelio danga ir saugumą manevruojant, taip pat sugeria kelio nelygumus. O paminkštinta sodynė užtikrina malonų važiavimo kofortą. Scoot and Ride rieda labai tyliai, tai suteikia labai malonų važinėjimąsi ir neerzina aplinkinių nemaloniais garsais.
Tvirta konstrukcija iš aliuminio ir plieno komponentų užtikrina Scoot & Ride Highwaygangster kokybę ir patvarumą!


 

Tai paspirtukas balansinis dviratukas su dideliu priekiniu ratu, kurio dėka jis rieda žymiai greičiau, lengviau ir yra valdomas kur kas lengviau, bei su tokiu paspirtuku balansiniu dviratuku galima važinėti ne tik lygia kelio danga.

Saugumo standartas : CE, EN71, ASTM F2264/F963
Sėdynės aukštis: 50cm per vidurį
Rankenos: reguliuojamos nuo 75 iki 87cm
Svoris: 5kg
Įpakavimas: Galutinai surinktas spalvotame įpakavime, tereikia tik įstatyti rankenas prieš naudojimą
Rekomenduojamas amžius: nuo 5 metų ir suaugusiems, nuo 115cm iki 175cm
Maksimalus svoris: 100kg
Priekinis ratas iš TPR gumos, 300mm
Galinis ratas iš PU gumos, 145mm

 Guoliai ratuose: ABEC 5

Kilmės šalis - Austrija