Jūs pasirinkote

Rodyti po:thumbnail list viewtable list view

APPLE Planšetiniai kompiuteriaiTipTop.lt planšetinių kompiuterių asortimente galima rasti kompanijos APPLE pasiūlymų, kurie dažniausiai priklauso iPad ir iPad mini šeimos atstovams. Pagrindiniai APPLE planšetinių kompiuterių bruožai – Retina klasės sensoriniai ekranai, kurio įstrižainė paprastai sudaro kompaktiškos modifikacijos atveju sudaro apie 8“, tuo tarpu pilno dydžio iPad atveju – beveik 10“, planšetės korpuso storis neviršija 10 mm, lengvi aliuminio korpusai sveria apie pusę kilogramo, labai nedaug elektros energijos vartojanti aparatinė įranga bei talpios baterijos leidžia būti mobiliems apie 10 valandų ir daugiau valandų, priklausomai nuo darbo pobūdžio. Kelios web kameros leidžia pasinaudoti vaizdinės konferencijomis paslaugomis, kartu tam puikiai tiks firminė technologija FaceTime.

Iš kitų APPLE planšetinių kompiuterių savybių galima išskirti NAND Flash atminties mikroschemas, kurios skirtos operacinei sistemai ir įdiegtoms aplikacijoms saugoti, taip pat vartotojų duomenims. Prisijungimas prie Interneto vyksta per Wi-Fi modulį, palaikomi įvairiausių tipų davikliai (priklausomai nuo modelio, galima rasti akselerometrą, giroskopą, elektroninį kompasą ir t.t.). Kai kurie modeliai turi ir 3G/4G mobiliojo ryšio galimybę, taigi internete bus galima naršyti ne tik namuose, tačiau ir gamtoje, kelionėje ir panašiai. Taip pat svarbu pabrėžti, kad Apple planšetiniai kompiuteriai naudoja firminę Lightning jungtį, tuo tarpu plačiai naudojamos micro-USB nerasime.

Vienas iš esminių APPLE planšetinių kompiuterių ypatybių yra naudojami procesoriai. Šie pagrįsti ARM architektūra, kuri pasižymi labai mažomis elektros energijos sąnaudomis. Pagrindiniu APPLE planšetėms procesorių gamintoju yra pati kompanija, kuri savo sprendimuose diegia firminius A Series procesorius. Šiuo metu prieinami APPLE modeliai gali pasigirti dviejų, keturių branduolių SoC sistemomis (ateityje branduolių skaičius tik augs), o jų spartos užtenka ne tik naršymui Internete, darbui su elektroniniu paštu ir biuro programomis, aukštos raiškos vaizdinės medžiagos peržiūrai, tačiau ir 3D žaidimams.

APPLE planšetiniuose kompiuteriuose naudojama operacinė sistema – tai firminė iOS. Ši gali suteikti prieigą prie pačių įvairiausių aplikacijų, kurios yra patalpintos el. parduotuvėje App Store. Paprastai už iOS aplikacijas mokėti nereikia, tačiau pasitaiko tikrai funkcionalių sprendimų, už kurios prašoma susimokėti. Paprastai yra rimtesnės darbo su grafika programos, paketai, skirti darbui su tam tikrais dokumentais. APPLE planšetiniams kompiuteriams prieinamų aplikacijų skaičius viršija 300 tūkst., taigi bus galima tikrai kiekvieno vartotojo poreikį tenkinančią programą. Iš integruotų galimybių galima paminėti firminę naršyklę Safari, „debesų“ tarnybą iCloud, kuri integruoti į visus šiuolaikinius APPLE planšetinius kompiuterius ir leidžia vartotojams nuotoliniuose serveriuose saugoti savo nuotraukas, muziką, dokumentus, vaizdinę medžiagą ir t.t., taigi failus galima pasiekti praktiškai iš bet kokio iOS mobilaus įrenginio. Technologija AirPlay leidžia bevieliu būdu per televizorių transliuoti vaizdą, kuris matomas planšetinio kompiuterio ekrane.

Taip pat prieinama ir visa eilė APPLE planšetiniams kompiuteriams skirtų priedų, tokių kaip apsauginis ekrano dėklas Smart Cover, kartu tarnaujantis ir kaip padėkliukas; firminė bevielė APPLE klaviatūra, kuri leidžia patogiau dirbti su įvairiomis programomis, kuriose reikalinga daug dirbti su tekstu, ir t.t.