Jūs pasirinkote

Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
item photo
Planšetinis kompiuteris SAMSUNG Galaxy Tab A10.1 2019 32GB Black
19704 €
38412 €
24911 €
49663 €
38412 €
30670 €
item photo
planšetinis kompiuteris SAMSUNG Galaxy Tab A 10.1 WiFi 2019 Gold
19704 €
25375 €
38412 €
41980 €
item photo
planšetinis kompiuteris SAMSUNG GALAXY TAB S5E 2019 4G 64GB GOLD
47486 €
item photo
planšetinis kompiuteris SAMSUNG Galaxy Tab A10.1 2019 32GB Black
24026 €
25543 €
41980 €
25375 €
item photo
Planšetinis kompiuteris SAMSUNG GALAXY TAB A 10.5 4G (32GB)GREY
30670 €
item photo
planšetinis kompiuteris SAMSUNG Galaxy Tab SM-T725 Black
46346 €
47486 €
item photo
planšetinis kompiuteris SAMSUNG Tab SM-T590 Black
25375 €
item photo
Planšetinis kompiuteris SAMSUNG GALAXY Tab Active2 T395
41154 €

SAMSUNG Planšetiniai kompiuteriaiTipTop.lt planšetinių kompiuterių asortimente galima rasti nemažai kompanijos SAMSUNG pasiūlymų, kurie dažniausiai priklauso Galaxy Tab ir Galaxy Note šeimos atstovams. Pagrindiniai SAMSUNG planšetinių kompiuterių bruožai – sensoriniai ekranai, kurio įstrižainė paprastai sudaro 7” – 10”, planšetės korpuso storis paprastai sudaro apie 10 mm (ar net mažiau), lengvas korpusas (iki 1 kg, tačiau neretai svyruoja ties 600 gramų riba), labai nedaug elektros energijos vartojanti aparatinė įranga bei talpios baterijos leidžia būti mobiliems bei dirbti iki 8 – 10 valandų. Kelios web kameros leidžia pasinaudoti vaizdinės konferencijomis paslaugomis, kartu tam puikiai tiks firminė aplikacija ChatON

Iš kitų SAMSUNG planšetinių kompiuterių savybių galima išskirti NAND Flash atminties mikroschemas, kurios skirtos operacinei sistemai ir įdiegtoms aplikacijoms saugoti, taip pat vartotojų duomenims. Prisijungimas prie Interneto vyksta per Wi-Fi modulį, palaikomi įvairiausių tipų davikliai (priklausomai nuo modelio, galima rasti akselerometrą, giroskopą, elektroninį kompasą ir t.t.). Kai kurie modeliai turi ir 3G/4G mobiliojo ryšio galimybę, taigi internete bus galima naršyti ne tik namuose, tačiau ir gamtoje, kelionėje ir panašiai.

Vienas iš esminių SAMSUNG planšetinių kompiuterių ypatybių yra naudojami procesoriai. Šie dažniausiai naudoja ARM architektūrą, kuri pasižymi labai mažomis elektros energijos sąnaudomis, tačiau savo maksimalia sparta nusileidžia x86 architektūros Intel ir AMD procesoriams. Pagrindiniu SAMSUNG planšetėms procesorių gamintoju yra pati kompanija, kuri savo sprendimuose diegia firminius Exynos procesorius su ARM Cortex-A9, Cortex-A15, ARMv8 architektūra. Šiuo metu prieinami SAMSUNG modeliai gali pasigirti dviejų, keturių branduolių SoC sistemomis (ateityje branduolių skaičius tik augs), o jų spartos užtenka ne tik naršymui Internete, darbui su elektroniniu paštu ir biuro programomis, aukštos raiškos vaizdinės medžiagos peržiūrai, tačiau ir 3D žaidimams.

SAMSUNG planšetiniuose kompiuteriuose dažniausiai sutinkama operacinė sistema – tai Google Android, nors ateityje gali atsirasti ir modelių su kitomis programinėmis platformomis. Android gali suteikti prieigą prie pačių įvairiausių aplikacijų, kurios yra patalpintos el. parduotuvėje Google Play. Paprastai už Android aplikacijas mokėti nereikia, tačiau pasitaiko tikrai funkcionalių sprendimų, už kurios prašoma susimokėti. Paprastai yra rimtesnės darbo su grafika programos, paketai, skirti darbui su tam tikrais dokumentais. Taip pat reikėtų išskirti vieną iš svarbių Galaxy Note planšetinių bruožų – specialų rašiklį S Pen, kuris palengvina darbą su atitinkamomis programomis ir leidžia informaciją įvesti rašytine ar pieštine forma.

Taip pat gali sutikti ir SAMSUNG planšetinių kompiuterių, kurie priklauso hibridinių planšetinių kompiuterių kategorijai. Pastarieji skiriasi nuo paprastų SAMSUNG planšetinių kompiuterių tuo, kad turi fizinę klaviatūrą – paprastai ji yra prieinama kaip papildomas priedas, jungiamas kaip Docking-station. Tokiose klaviatūrose galima surasti papildomą funkcionalumą, t.y. galima ne tik patogiai spausdinti (dirbti su biuro programomis, el. paštu ir t.t.), tačiau įgyti galimybe pasinaudoti papildoma baterija, padidinančią SAMSUNG planšetinių kompiuterių autonominio darbo laiką, bet ir periferinėmis jungtimis (dažniausiai tai būna USB, tačiau pasitaiko ir HDMI, DisplayPort, RJ-45, taip pat senesnių jungčių, kurios neretai dar pasitaiko verslo segmente).