Radija RADIJA PHILIPS AE 2160

2132 €
AE 2160
Prekės kodas

Gamintojas
n/a mėn.
Garantija
2-4 D. DIENOS
Pristatymas
Nėra
Sandėlyje

Dėl šios prekės kiekio teirautis Tel.: +370 600 55111 arba info@tiptop.lt

PHILIPS nešiojamasis radijas AE2160 FM / MW, analoginis derinimas, ausinių lizdas, maitinimas iš baterijos arba iš tinklo

 „Philips“ Nešiojamasis radijas AE2160 FM / MW, analoginis derinimas, ausinių lizdas, maitinimas iš baterijos arba iš tinklo
300 val. veikimo naudojant baterijas
„Philips“ nešiojamasis radijas veikia ir iš elektros lizdo, ir naudojant baterijas. Jis groja ilgiau, be to, jame yra patogūs valdikliai, todėl galėsite greitai ir paprastai įsijungti žinias ar muziką. Yra švelnios pilkai mėlynos spalvos, kad būtų lengva priderinti bet kurioje vietoje.
Puikiai atkuriamas garsas
Integruotas garsiakalbis – mėgaukitės radiju garsiai ir aukšta garso kokybe

 Paprasta naudoti
 Savo „Philips“ radijo imtuvą maitinkite baterijų ar elektros tinklo energija ir mėgaukitės patogumu bei lankstumu. Kai nėra maitinimo laido ar nenorite, kad mėtytųsi nepatraukliai atrodantys laidai, naudokite baterijas. Kai reikia nuolatinio ir stabilaus maitinimo, įrenginį prijunkite prie sieninio elektros lizdo. Dabar galite iš tikrųjų mėgautis klausymosi laisve, kad ir kur būtumėte.

 Jei norite muzikos klausytis vienas, prie stereofoninių ausinių lizdo prijunkite ausines

Prijunkite ausines prie šio „Philips“ įrenginio ir mėgaukitės muzika vieni, kad ir kur būtumėte. Prijunkite prie grotuvo ausines ir klausykitės nepakartojamos garso kokybės muzikos netrukdydami kitiems.

 Tipas Analoginis imtuvas
Radijo bangų diapazonai FM, MW, LW
Teleskopinė antena Yra
Jungtys
Lizdas ausinėms Yra
 

Jūsų pasirinkta prekė
Panašios prekės
2132 €
3334 €
1310 €