Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Apranga vaikams

Apranga vaikams kategorijoje galima rasti daugybę kokybiškų ir praktiškų drabužių bei avalynės vaikams. Čia siūlomi tik pasaulyje gerai žinomų drabužių kūrėjų vaikams gaminiai. Šioje kategorijoje rasite įvairių prekių - nuo vaikiškų kombinezonų, striukių, bliuzonų, kelnių iki batų, kepurių ir kitų šilumą bei komfortą užtikrinančių gaminių. Visos prekės atitinka tarptautinius reikalavimus, yra gaminamos iš saugių medžiagų, nedirgina vaikų odos ir yra patogios dėvėti.

Vykstant į keliones įprasta kartu pasiimti ir mažuosius šeimos narius. Todėl labai svarbu, kad keliaujant jie jaustųsi patogiai. Turint omenyje, jog paprastai vaikai įpratę daug judėti, jiems skirti drabužiai turi užtikrinti judesių laisvę ir būti gaminami iš kokybiškų medžiagų. Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami patikimų gamintojų drabužiai vaikams. Tai tokie pasaulyje pripažinti vardai kaip 66 North, Columbia, Marmot, Nordi, Didriksons, Keen ir kiti.

Ko gero pagrindinis reikalavimas vaikiškiems drabužiams - geras drėgmės sugeriamumas drabužio viduje ir jos išgarinimas. Taip pat svarbus ir išorinis drabužio nepralaidumas drėgmei ir vėjui. Dauguma iš šioje kategorijoje siūlomų drabužių vaikams pasižymi minėtomis savybėmis. Jie gerai sugeria drėgmę, susikaupusią aktyviai judant, ją greitai išgarina, o taip pat yra atsparūs krituliams ir vėjui. Tokie drabužiai šilti ir patogūs, todėl vaikai juos dėvėdami jausis labai komfortabiliai.

Planuojant išvykas šaltuoju metų sezonu reikėtų pasirūpinti tinkamais apatiniais vaikų drabužiais. Tokie drabužiai gaminami iš termo medžiagos, užtikrinančios nekintančią kūno temperatūrą. Tačiau reikėtų atsižvelgti ir į vaiko judrumą. Jei vaikas linkęs elgtis ramiai, jam reikėtų storesnės medžiagos apatinių drabužių. O auginant judrų vaiką rekomenduojami šiek tiek plonesni apatiniai, kad vaikas neperkaistų.

Šaltuoju metų laiku optimalus pasirinkimas - kombinezonai. Šio tipo drabužiai ne tik šildo, bet ir užtikrina, jog vaikui judant neatsidengs atskiros kūno vietos. Vientisas drabužis visapusiškai apsaugos nuo sniego, kritulių ir vėjo. Na o šiltesniam orui tiks „kvėpuojantys“ drabužiai. Tai gali būti bliuzonai arba iš plonos medžiagos pasiūtos striukės.

Kelnių skyrelyje galima rasti gana didelį pasirinkimą įvairios paskirties šios rūšies vaikiškų drabužių. Tai - slidinėjimo kelnės, kelnės laisvalaikiui, šortai ar kelnės nelaidžios vandeniui. Taip pat platus ir vaikiškos avalynės pasirinkimas.