Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Aksesuarai

Aksesuarų vaikams skyrelyje galima įsigyti prekių, padėsiančių sukurti pilnavertį komfortą sportuojant ir aktyviai leidžiant laisvalaikį lauke ir namuose. Čia siūloma įvairių prekių, pradedant vaikiškomis kepurėmis ir baigiant šildančiais pledais. Visos prekės pagamintos patikimų gamintojų. Tai tokie prekiniai ženklai kaip Mochiki, 66 North, Nordi, Columbia ir kt.

Šioje kategorijoje ypač didelis vaikiškų kepurių pasirinkimas. Čia rasite kepurių vasarai ir šaltajam metų periodui. Kepurių dizainas gerai apgalvotas, todėl apsaugos vaikus nuo vėjo ir šalčio. Kai kurios kepurės gaminamos ir iš krituliams atsparių medžiagų. Visos kepurės yra skirtingo dizaino, todėl pasirinkti galima ne tik pagal funkcionalumą, bet ir pagal individualų skonį. Čia siūlomos kepurės su ausinėmis, taip pat kepurės - gobtuvai, dar vadinamos kepurėmis - kaukėmis, su prailgintomis apykaklėmis, apsaugančiomis kaklą ir krūtinę. Taip pat čia siūlomos įprastos kepurės kasdienai ar skrybėlaitės vasarai. Kai kurioms kepurėms, nesvarbu, jos būtų žieminės ar skirtos vasaros sezonui, stengiamasi priderinti šviesą atspindinčius atšvaitus. Tai suteikia saugumo tamsiuoju paros metu.

Vaikiškos kaukės parankios ir tuo atveju, kuomet jas planuojama dėvėti po šalmu. Tai labai aktualu slidinėjant ar užsiimant kitos rūšies veikla, kuriai būtina papildoma galvos apsauga.

Žiemai skirtos vaikiškos kepurės pasižymi drėgmę išgarinančiomis savybėmis. Tai labai svarbu, kadangi jomis uždengiamos vienos svarbiausių vaikų kūno dalių - galva, kartais kaklas ir plaučiai. Vaikai yra linkę aktyviai judėti, todėl greitas drėgmės išgarinimas labai svarbu. Kai kurios kepurės yra vėjo neperpučiamos, tačiau nepraranda savybių išgarinti drėgmę. Taip pat yra ir kepurių atsparių krituliams. Visi vaikiški aksesuarai gaminami iš saugių, visus reikalavimus atitinkančių medžiagų. Gamintojai stengiasi naudoti ekologiškas medžiagas, nedirginančias vaikų odos.

Taip pat šioje kategorijoje galima įsigyti šildančių pledų. Tai universali priemonė greitai sušilti. Pledai gaminami iš ypatingai šiltos medžiagos ir užima nedaug vietos, todėl juos patogu transportuoti. Jie lengvai telpa į kelioninį krepšį ar kuprinę. Todėl leidžiant laisvalaikį šaltu oru visuomet būsite tikri, jog jūsų vaikas nesušals.

Renkantis prekes šioje kategorijoje reikėtų atkreipti dėmesį, jog čia siūlomos įvairių spalvų prekės. Todėl jei nerandate patinkančio spalvinio varianto pagrindiniame puslapyje, rekomenduojama peržiūrėti patinkančių prekių spalvinius pasiūlymus šalia jų aprašų.