Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Apatiniai drabužiai

Apatiniai drabužiai vaikams - tai viena iš svarbiausių aprangos dalių šaltuoju metų laiku. Tokie drabužiai gali ne tik sušildyti esant dideliems šalčiams, bet ir užtikrinti, kad vaikas pernelyg neperkais smarkiai judėdamas. Apatiniai drabužiai vaikams, kaip ir suaugusiems, yra gaminami iš termo medžiagos. Ši medžiaga pritaikyta sportuojant ar aktyviai leidžiant laisvalaikį lauke. Ji reguliuoja žmogaus kūno temperatūrą ir neleidžia kauptis drėgmei.

Apatiniai drabužiai vaikams turėtų būti parenkami priklausomai nuo to, kiek smarkiai vaikas įpratęs judėti. Jei jis labai judrus, reikėtų rinktis plonesnės medžiagos gaminius. Kitu atveju vaikas gali pernelyg įšilti. Na o ramaus būdo vaikams labiau tiks apatiniai drabužiai pagaminti iš storesnio medžiagos sluoksnio.

Drabužiai, pagaminti iš termo medžiagos gali būti dėvimi ne tik kaip apatiniai drabužiai. Priklausomai nuo situacijos, kintant oro temperatūrai ar užsiimant skirtinga veikla, tokie drabužiai gali būti naudojami ir kaip vidurinis ar net viršutinis sluoksnis. Tam ypač tinkami universalaus dizaino bliuzonai. Šie gaminiai išoriškai niekuo nesiskiria nuo įprastų bliuzonų, tačiau gali būti naudojami ir kaip apatiniai drabužiai. Daugumai bliuzonų būdingas dizaino sprendimas - skylutės nykščiams. Šių skylučių pagalba rankovės nenusimaukia ir nesusiraukšlėja. Taip pat tokie bliuzonai būna įvairių spalvų, todėl galima pasirinkti labiausiai patinkantį variantą. Termo medžiagos marškinėliai ir kelnės taip pat dažnai naudojami ir kaip laisvalaikio drabužiai namuose ar net pižama.

Siekiant, kad termo drabužiai pilnavertiškai tarnautų, reikėtų rinktis dydį, kurį dėvint drabužiai būtų aptempti, gerai priglustų prie kūno. Šalia to kad užtikrina visapusišką termo apsaugą, šie drabužiai pagaminti iš elastingos medžiagos, garantuojančios judesių laisvę. Drabužiai prisitaiko prie kūno ir vaikas gali judėti nevaržomai. Medžiaga tampri keturiomis kryptimis, todėl judant nėra jokio diskomforto.

Vaikų oda labai jautri, todėl termo drabužiai vaikams gaminami iš švelnios, malonios medžiagos. Siūles stengiamasi daryti plokščiomis. Tokiu būdu jos nedirgina odos ir nenutrina judant intensyviai.

Vienas iš pagrindinių tokio tipo apatinių drabužių privalumų - jų storis. Net ir storo sluoksnio drabužiai visuomet gerai priglunda prie kūno, su jais nėra sunku judėti. Vilkint šiuos drabužius nejaučiamas nepatogumas, nebent jie būtų pernelyg dideli.