Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Avalynė

Tinkama avalynė vaikams - vienas atsakingiausių pasirinkimų. Kadangi vaikų pėdos nėra galutinai susiformavusios ir jas galima paveikti tiek teigiamai, tiek neigiamai, labai svarbus kokybiškos avalynės parinkimas. Tiptop.lt prekiauja pasaulyje pripažintų gamintoju avalyne vaikams. Tai tokie gamintojai kaip KEEN, Columbia ir kiti.

Šioje kategorijoje galima rasti įvairių paskirčių ir rūšių batų vaikams. Tai - vasarinės basutės, lengvi bateliai šiltajam metų laikui, sportbačiai, o taip pat ir žiemai skirti aulinukai ar vandeniui nepralaidūs batai.

Vaikams skirta apranga turi būti saugi ir praktiška. Todėl dauguma šioje parduotuvėje siūlomų batų yra pagaminti iš ekologiškų, organizmui nekenkiančių medžiagų. Taip pat batai vaikams turi būti tvirti ir stabilūs. Šios savybės būdingos šioje parduotuvėje siūlomų gamintojų batams.

Vėsesniam orui pritaikytuose batuose numatyta apsauga vandeniui. Jie gaminami iš „kvėpuojančios“ medžiagos. Šios dvi savybės leidžia vaikams ilgą laiką būti lauke žiemą ar vėlyvą rudenį bei ankstyvą pavasarį. Tokie batai šilti, praktiški ir patogūs. Be to, jų padas sumodeliuotas taip, kad žiemos metu jie gerai sukibtų su sniegu. Specialūs protektoriai apsaugo nuo slydimo ir užtikrina pilnavertį laisvalaikį lauke. Tuo pačiu tai stilingi ir šiuolaikiški batai, atitinkantys pasaulines vaikų mados tendencijas.

Vaikiški batai, skirti šiltajam sezonui taip pat turi pasižymėti tam tikromis savybėmis. Svarbu, kad vaiko kojos nekaistų ir neprakaituotų. Tam taip pat naudojama „kvėpuojanti“ medžiaga, kuri dažnai dar yra atspari nusidėvėjimui. Tai itin aktualu auginant aktyvius vaikus. Šie batai taip pat yra stabilūs ir užtikrina vaiko saugumą. Tačiau tuo pat metu šie batai lankstūs ir padeda tinkamai vystyti vaiko pėdos raumenis.

Kadangi vaikai linkę išbandyti įvairius paviršius ir savo galimybes, vienas iš šioje kategorijoje parduodamų batų privalumų - netepantys batų padai. Tad būsite tikri, jog nesulauksite priekaištų iš kaimynų ar mokytojų. Taip pat dauguma šių batų turi vandenį atstumiančių savybių, todėl net ir lietingą dieną vaikų kojos taip greit neperšlaps.

Šioje kategorijoje siūloma avalynė vaikams yra tinkama pagal veiklos rūšis. Todėl jei nusprendėte atostogauti kartu su vaikais, patogi avalynė - vienas svarbiausių pasirinkimų. Čia rasite avalynės, tinkamos žygiams, kelionėms į kalnus ar patogiam laisvalaikio praleidimui prie baseino.