Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Bliuzonai, megztiniai

Bliuzonai ir megztiniai - pakankamai universalūs drabužiai, tinkami dėvėti įvairių sezonų metų. Šaltuoju metų periodu jie puikiai tiks vilkėti uždarose patalpose ar lauke po viršutiniais drabužiais. Na o šiltuoju metų laiku sušildys vėsiais vakarais.

Šio tipo drabužiai paprastai gaminami iš minkštų ir tamprių medžiagų, todėl yra labai patogūs leidžiant laisvalaikį ar keliaujant. Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami bliuzonai ir megztiniai vaikams yra ir pakankamai lengvi, todėl juos patogu transportuoti. Taip pat dalis bliuzonų ir megztinių yra gaminami iš aktyviam judėjimui pritaikytų medžiagų. Tokie bliuzonai gerai ištraukia drėgmę, neleidžia kauptis bakterijoms, dalis jų pagaminti iš vėjui nepralaidžios medžiagos ir trinčiai atsparių audinių. Šios savybės labai aktualios renkantis drabužius vaikams. Taip pat galima rinktis drabužius pagal jų sezoninį pritaikomumą - šiltesniam metų laikui plonesnius, o šaltajam - storesnio audinio drabužius.

Šioje kategorijoje platus bliuzonų ir megztinių vaikams pasirinkimas. Juos galima rinktis ir pagal spalvą (kai kurie variantai siūlomi keleto spalvų), dizainą ar paskirtį. Bliuzonai, konkrečiai pritaikyti sportui, pasižymi drėgmę išgarinančiomis savybėmis ir yra modeliuojami taip, kad netrukdytų patogiai judėti. Kai kurie siuvami iš medžiagos, elastingos keturiomis kryptimis, todėl puikiai prisitaiko prie kūno ir nesukelia nepatogumų judant. Storesnė medžiaga tokiuose drabužiuose siuvama tik tose vietose, kurios greitai atvėsta, na o įkaisti linkusiose vietose siuvami greitai drėgmę išgarinantys įsiuvai.

Renkantis drabužius vaikams, ko gero vienas pagrindinių kriterijų - drabužių kokybė. Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje didelis pasirinkimas kokybiškų prekių. Čia parduodami tokių žinomų ir pasaulyje gerai vertinamų gamintojų kaip 66 North, Montane, Columbia, G-Performance, Nordi ir kt. gaminiai. Didžiąją dali pasirinkimo sudaro drabužiai skirti sportui ir aktyviam laisvalaikiui.

Drabužių dizainas pakankamai universalus. Šie bliuzonai ir megztiniai bus tinkami dėvėti tiek mokykloje, tiek namuose ar keliaujant. Kai kurie bliuzonai turi gobtuvus, galinčius papildomai apsaugoti nuo vėjo ar kritulių. Taip pat galima rasti drabužių, išformuotų ties alkūnėmis. Tokiu būdu drabužis geriau prisitaiko prie vaiko kūno formų ir netrukdo judėti. Dauguma bliuzonų yra universalūs, todėl tiks tiek mergaitėms, tiek berniukams.