Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Kelnės

Tiptop.lt parduotuvės drabužių kategorijoje vaikams galima įsigyti įvairių prekių pagal drabužio tipus ir jų paskirtį. Skiltyje „Kelnės“ gausus prekių pasirinkimas. Čia parduodamos kelnės įvairiems sezonams - nuo šaltajam metui skirtų iki vasarinių kelnių sportui ir laisvalaikiui. Taigi, kelnes pasirinkti galima ne tik pagal veiklos pobūdį, bet ir pagal metų laiką.

Šiltuoju metų sezonu sportuoti skirtos kelnės dažniausiai yra aptemptos, elastingos ir tamprios keliomis kryptimis. Tokią medžiagą gamintojai renkasi ne veltui. Ji puikiai prisitaiko prie kūno linijų, neapsunkina judėjimo, įvairius judesius atlikti paprasta ir patogu. Taigi, užtikrinama judėjimo laisvė ir komfortas. Taip pat svarbu, kad aktyviai judant kelnės vaikams būtų ilgaamžiškos ir atsparios trinčiai. Todėl didžioji dalis gamintojų renkasi tam pritaikytus audinius. Na o pasyviam laisvalaikiui ir poilsiui namuose labiau tinkamos laisvo tipo, medvilninės ar kitos medžiagos kelnės. Tokios kelnės nevaržo judesių, leidžia patogiai judėti.

Šaltajam sezonui skirtos vaikiškos kelnės turi pasižymėti tam tikromis specifinėmis savybėmis. Kadangi vaikai net ir nesportuodami daug juda, svarbu užtikrinti, kad medžiaga, iš kurios kelnės pasiūtos, būtų tvirta ir atspari krituliams bei sniegui.  Taip pat svarbus yra ir šiltas drabužių užpildas.

Ruošiantis slidinėti ar užsiimti kita aktyvia fizine veikla žiemos metu rekomenduojama po viršutinėmis kelnėmis dėvėti apatines. Šių kelnių galima įsigyti Tiptop.lt parduotuvės drabužių vaikams kategorijoje apatiniai drabužiai. Žiemos sportui skirti drabužiai turi būti neperšlampami iš išorės, tačiau kūnas juose turi kvėpuoti. Todėl renkantis tokius drabužius būtina atkreipti dėmesį į jų savybes ir specifikacijas nurodytas gamintojų aprašuose.

Tiptop.lt savo pirkėjams siūlo pasaulyje žinomų sporto ir laisvalaikio prekių gamintojų gaminius. Tai tokie prekiniai ženklai kaip 66 North, Nordi, Montane, Columbia ir kt. Šių gamintojų prekės patikimos ir ilgaamžės, todėl drabužėliai tarnaus ilgai ir šeimoje galės būti naudojami keleto vaikų.

Patogiam dėvėjimui užtikrinti vaikiškos kelnės modeliuojamos taip, kad būtų galima reguliuoti juosmens apimtis. Tai labai svarbu norint jaustis komfortiškai. Dar vienas svarbus momentas, aktualus kalbant apie šaltajam sezonui skirtas kelnes - jų išformavimas ties keliais. Tokiu būdu palengvinamas judėjimas, yra pakankamai vietos patogiai judėti. Tai ypač svarbu sportuojant.