Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Striukės, kombinezonai

Šioje tiptop.lt elektroninės parduotuvės kategorijoje didelis pasirinkimas žieminių drabužių vaikams. Čia siūlomi šilti kombinezonai, striukės, lietpalčiai ir paltukai. Visi drabužiai gaminami iš aukštos kokybės medžiagų ir yra atstovaujami pasaulyje žinomų prekinių ženklų. Tai tokie gamintojai kaip 66 North, Nordi, Marmot, G-Performance, Didriksons, Columbia ir kiti.

Žiemai skirti drabužiai turi užtikrinti visapusišką apsaugą nuo šalčio, vėjo ir kritulių. Šioje kategorijoje siūlomos striukės yra gaminamos iš įvairių medžiagų - nailono, poliesterio ir kitų. Užpildą pagrinde sudaro natūralūs ančių pūkai. Kaip žinia, ši medžiaga užpildui viena populiariausių visame pasaulyje. Ančių pūkų užpildas garantuoja šilumą ir jaukumą. Kitos, plonesnės ir šiltesniam orui skirtos striukės gaminamos iš vilnos, poliesterio ir kitų medžiagų.

Vaikiški kombinezonai taip pat gaminami iš minėtų medžiagų. Šis drabužis turi savų privalumų. Jis neleidžia prie vaiko kūno patekti sniegui ar perpūsti  vėjui. Vientisas kombinezonas kur kas saugesnis peršalti linkusiems vaikams. Šio tipo drabužiai dažniausiai naudojami vaikams iki 4-5 metų amžiaus. Jais paprasta vaikus aprengti ir nurengti. Pagrindinės savybės, kurias turėtų turėti kokybiški kombinezonai - tai kombinezonai nepraleidžiantys vėjo, atsparūs vandeniui, „kvėpuojantys“. Dėka šių savybių bus užtikrintas visapusiškas vaiko komfortas. Taip pat tokius drabužius reikės rečiau plauti, na o jiems išsitepus, nebus sudėtinga tai atlikti. Kai kurie kombinezonai turi išsegamą pamušalą, todėl tai suteikia šiems drabužiams daugiau funkcionalumo. Svarbu ir tai, jog dauguma kombinezonų turi gobtuvus. Tai užtikrina papildomą šilumą esant labai šaltam orui.

Striukės ir kombinezonai vaikams tiptop.lt internetinėje parduotuvėje yra įprasto, neutralaus dizaino. Visas dėmesys sutelkiamas į drabužių funkcionalumą. Na o dizainas išsprendžiamas dėka nedidelių detalių - kišenėlių, gobtuvų, užsegimų, sagų ir pan. Taip pat didelę reikšmę čia turi spalvos. Šioje kategorijoje didelis viršutinių drabužių vaikams pasirinkimas. Kai kurie drabužiai turi po kelis spalvų variantus, todėl neradus patinkančios spalvos, reikėtų peržiūrėti prekes pagal patinkantį dizainą. Prekės puslapyje galėsite pasirinkti iš esamų spalvų.

Dalies čia siūlomų drabužių vaikams funkcijos gali būti keičiamos priklausomai nuo oro sąlygų. To pasiekti padės išsegami pamušalai, nusegami gobtuvai, funkcionalūs užtrauktukai ir kt.