Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
item photo
Išorinė baterija / Powerbank Power Bank 20000mAh 2xUSB PB15 baltas
1398 €
item photo
Micro usb kabelis Kabelis DELTACO USB-301, 1.0m.
190 €
item photo
Asmenukės lazda / Selphie Laikiklis STREETZ SELFIE-013, sidabro sp
399 €
690 €
789 €
item photo
Micro usb kabelis Kabelis DELTACO USB-301S , 1.0
190 €
item photo
Bevielė namų apsauga Eminent EM8610
19899 €
item photo
Automobilinė videokamera DVR NAVITEL R800 FULL HD
10321 €
31910 €
-25%
1519 €
20,33 €(-25%)
1823 €
27320 €
1823 €
item photo
Bevielis Maršrutizatorius Eminent EM4571
5696 €
item photo
Bevielė namų apsauga Eminent EM8610
19998 €
item photo
Mobilusis Telefonas BJORN SP-230
10463 €

Ryšio ir tinklo įranga

Ryšio ir tinklo įranga - tai kategorija, kurioje galite rasti įvairių priemonių tvarkingam ryšio tinklo ir kontakto nustatymui. Pasirinkimas išties platus - nuo įprastų maršrutizatorių, adapterių, tinklo diegimo įrankių iki komunikacinės įrangos atributų, tokių kaip GPS navigacija, telefonai ir įvairios paskirties kabeliai.

Tinklo įrangos skiltyje didžiausią pasirinkimą sudaro maršrutizatoriai, komutatoriai, valdantys duomenų srautus ir komutacinės spintos, įvairūs adapteriai ir antenos, modemai, konverteriai, bevielio ryšio įranga. Visi šie įrenginiai yra būtini norint tinkamai pasiruošti darbui su kompiuteriais ir kita technika. Įrangos veikimas dažnai priklauso ne tik nuo įrangos pritaikymo darbui tam tikromis sąlygomis, bet ir nuo turimų priemonių kokybės. Todėl rinkdamiesi elementus tinklo paruošimui, atkreipkite dėmesį į jų gamintojus ir patikimumą. Tiptop.lt internetinėje parduotuvėje siūlomi įvairių gamintojų gaminiai, atitinkantys nustatytus standartus.

Komunikacinės įrangos skiltyje galima rasti nemažą pasiūlą mobiliųjų telefonų, jiems skirtų baterijų ir pakrovėjų, GPS navigacijos ir šiems įrenginiams būtinų priedų, tokių kaip apsauginiai dėklai, ausinės, adapteriai ir pan. Taip pat stebėjimo įrangos, skirtos naudoti įvairiose situacijose - nuo mobilių auklių mažylių priežiūrai, apsaugos sistemai pritaikytų kamerų iki stebėjimo kamerų, skirtų naudoti automobiliuose. Pastarojo produkto paklausa paskutiniais metais ypač išaugo, mat tokios kameros suteikia galimybę vairuotojams išvengti nesusipratimų kelyje ir užfiksuoti kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Skiltyje „Kabeliai“ siūloma smulkioji įranga, skirta sujungti įrenginius, turinčius skirtingas jungtis arba padidinti galimų sujungti įrenginių kiekį. Pastarajai funkcijai atlikti tinkami įvairių jungčių šakotuvai. Populiariausi ir dažniausiai naudojami šios skilties atributai - USB kabeliai ir šakotuvai. Tačiau jų, kaip ir kitų kabelių pasirinkimas turėtų priklausyti ne tik nuo jungties tipo, bet ir nuo reikiamo kabelių ilgio bei kitų savybių. Daugumos šioje internetinėje parduotuvėje siūlomų kabelių ilgio išraiška skaičiais nėra didelė, mat dažniausiai tokie kabeliai sujungia greta esančius įrenginius. Tačiau esant poreikiui, galima atrasti ir ilgesnių kabelių, skirtų didesniuose nuotoliuose esančių įrenginių sujungimui.

Jei nesate tikri dėl jums reikalingų ryšio ir tinklo įrangos pasirinkimo, pasikonsultuokite su Tiptop.lt internetinės parduotuvės specialistais, užpildydami užklausos formą arba susisiekę telefonu.